Zdrowe serce. Dieta ajurwedą i praktyczne porady
- Rebis
-
9788380625938
-
1 dzień + czas dostawy
Ponad 46% Polaków umiera z powodu chorób układu sercowo-naczyniowego. Jeśli chcemy dotrzeć do przyczyn tej światowej epidemii musimy spojrzeć na człowieka wielopoziomowo. Zobaczyć ciało, ściśle powiązany z nim umysł (i emocje) oraz duszę. Według ajurwedy, każdy z nich stanowi integralny element tej skomplikowanej struktury, którą jesteśmy.
„Zdrowe serce” to poradnik poświęconym leczeniu nie tylko przez jedzenie, ale również odpowiednio dobrane zabiegi olejowe, zioła, przyprawy, proste techniki medytacyjne i oddechowe oraz asany jogi. Chcemy połączyć współczesną dietetykę z starożytną mądrością medycyny wschodu. Dlatego kolejny raz zdecydowaliśmy się na współpracę z zaprzyjaźnionymi specjalistami – mówią autorzy Karolina i Maciej Szaciłło.
Hanna Stolińska, dietetyczka kliniczna zadba, aby kompleksowe wiosenno-letnie i jesienno-zimowe menu w „Zdrowym sercu” było odpowiednio zbilansowane pod kątem osób cierpiących na choroby układu sercowo-naczyniowego. Z kolei Przemek Wardejn, konsultant ajurwedyjski i trener interpersonalny skupi się na tym, aby ta książka wyszła poza dość sztywne ramy współczesnej medycyny. Pomoże wybrać odpowiednie zabiegi, asany jogi i zioła.
Szczegóły - Zdrowe serce. Dieta ajurwedą i praktyczne porady
- Tytuł: Zdrowe serce
- Autorzy: Karolina Szaciłło, Maciej Szaciłło
- Wydawnictwo Rebis
- Oprawa: Miękka
- Rok wydania: 2019
- Ilość stron: 272
- Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
- Model: 9788380625938
- Język: polski
- Podtytuł: Dieta, ajurweda i praktyczne porady
- Nr wydania: 1
- ISBN: 9788380625938
- EAN: 9788380625938
- Wymiary: 170X240
- Powiązane tematy: Wyprzedaż magazynowa, Promocje Bee
Dane producenta
Recenzje
Recenzje
O Autorze
Karolina Elżbieta Szaciłło uwielbia nurkować. Podczas wakacji w Egipcie, wpadła na pomysł, żeby zajmować się prowadzeniem zajęć i warsztatów dotyczących oddychania dla dzieci i dorosłych w szkołach i w zakładach karnych. W 2014 roku po ślubie z Maciejem Szaciłło, kucharzem i autorem książek dotyczących diety wegetariańskiej i wegańskiej, zaczęła prowadzić warsztaty i wyjazdowe detoksy. Wspólnie z mężem promuje zdrowy tryb życia i pokazuje, że nie musi on być trudny ani czasochłonny. Małżonków fascynują Indie, z których czerpią dużo informacji na temat zdrowia i duchowości.
Karolina Elżbieta Szaciłło jest współautorką książki "Karolina na detoksie". To poradnik, w którym znajdziemy przepisy na 7 dniowy detoks organizmu; cztery dni odkwaszającej diety warzywno-owocowej i trzy dni z węglowodanami wzbogacone pięknymi ilustracjami oraz fragmentami z pamiętnika Karoliny, w którym opisuje, jak dawała sobie radę w trakcie detoksu. Dowodem na to, że można zrzucić zbędne kilogramy, będąc na detoksie, jest sama Karolina, która zrzuciła ich 20!
Do innych publikacji autorki należą między innymi: "Zdrowa tarczyca", "Jedzenie, które leczy", "Dieta Raw Food".
Inni Klienci kupili również
Popularne tematy: