Zostań projektantem. W eleganckim stylu

"Zostań projektantem. W eleganckim stylu" to kolorowanka i wycinanka dla dziecka, które lubi tworzyć własne stroje i szuka nowych inspiracji. Młody projektant, wycinając ubranie i sprawdzając różne konfiguracje na kartonowej modelce, bohaterce całej serii, stawia pierwsze kroki w kreowaniu nowych...
9,59 * 11,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 9,59 zł

Opis

"Zostań projektantem. W eleganckim stylu" to kolorowanka i wycinanka dla dziecka, które lubi tworzyć własne stroje i szuka nowych inspiracji. Młody projektant, wycinając ubranie i sprawdzając różne konfiguracje na kartonowej modelce, bohaterce całej serii, stawia pierwsze kroki w kreowaniu nowych trendów. Książeczka wspiera pomysłowość młodych entuzjastów dobrego stylu.

Za treścią historyjki "Zostań projektantem. W eleganckim stylu" stoi Katarzyna Salamon.

Sprezentuj dziecku książeczkę "Zostań projektantem. W eleganckim stylu". Należy ona do kategorii ?Kolorowanki naklejanki?. Zapewnisz dziecku sposób na twórczą zabawę, która w dodatku pozytywnie wpłynie na rozwój jego zdolności manualnych. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość, ponieważ wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Może także redukować stres i poprawić samopoczucie.

Książkę wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że jest lekka, wychodząc z domu na wyprawę, bez przeszkód można ją spakować dziecku do torby lub plecaka.

Pozycja Zostań projektantem. W eleganckim stylu została opublikowana przez Wydawnictwo Martel. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę malucha, to sprawdź także pozostałe pozycje tego wydawcy.

Masz mały budżet? Ta książeczka to okazyjny wybór.