Zostań projektantem. W sportowym stylu

"Zostań projektantem. W sportowym stylu" to kolorowanka i wycinanka dla dziecka, które lubi tworzyć własne stroje i szuka nowych inspiracji. Młody projektant, wycinając ubranie i sprawdzając różne konfiguracje na kartonowej modelce, bohaterce całej serii, stawia pierwsze kroki w kreowaniu nowych...
9,59 * 11,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 9,59 zł

Opis

"Zostań projektantem. W sportowym stylu" to kolorowanka i wycinanka dla dziecka, które lubi tworzyć własne stroje i szuka nowych inspiracji. Młody projektant, wycinając ubranie i sprawdzając różne konfiguracje na kartonowej modelce, bohaterce całej serii, stawia pierwsze kroki w kreowaniu nowych trendów. Książeczka wspiera pomysłowość młodych entuzjastów dobrego stylu.

Katarzyna Salamon jest autorem książki "Zostań projektantem. W sportowym stylu".

Obudź w dziecku ducha artysty, podarowując mu "Zostań projektantem. W sportowym stylu". Kolorowanki i naklejanki takie, jak ta zapewniają dziecku nie tylko udaną rozrywkę, ale również ćwiczą jego palce, dłoń i nadgarstek. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości - wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Może również redukować stres i poprawiać nastrój.

Książka ma miękką oprawę, co sprawia, że bardzo wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko nudzi się w kolejce do lekarza.

Pozycja Zostań projektantem. W sportowym stylu została opublikowana przez Wydawnictwo Martel. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała małemu człowiekowi, to wybierz również pozostałe tytuły tego wydawcy.

Dysponujesz niewielkim budżetem? Ta książeczka to niedrogi wybór.