Zwierzaki w przebraniu. Nocne zwierzęta

Przygotuj się na prawdziwy bal kostiumowy! Otwórz tę wesołą książkę i przebieraj zwierzęta, korzystając z kolorowych naklejek. Zmieniaj nietoperze w superbohaterów, wilki w roboty, a lisy w strażaków! Na każdej stronie jedno ze zwierzątek czeka też na pokolorowanie według barwnych konturów.Przed...
11,05 * 14,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 11,09 zł

Opis

Przygotuj się na prawdziwy bal kostiumowy! Otwórz tę wesołą książkę i przebieraj zwierzęta, korzystając z kolorowych naklejek. Zmieniaj nietoperze w superbohaterów, wilki w roboty, a lisy w strażaków! Na każdej stronie jedno ze zwierzątek czeka też na pokolorowanie według barwnych konturów.

Przed tobą wspaniała zabawa i mnóstwo wyzwań!

Historyjka "Zwierzaki w przebraniu. Nocne zwierzęta" jest opracowaniem zbiorowym, więc za opisane treści odpowiedzialnych jest kilka osób.

Obudź w dziecku ducha artysty, wręczając mu "Zwierzaki w przebraniu. Nocne zwierzęta". Kolorowanki i naklejanki takie, jak ta zapewniają dziecku nie tylko dobrą rozrywkę, ale również ćwiczą jego palce, dłoń i nadgarstek. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość, ponieważ wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Może też redukować stres i poprawić samopoczucie.

Jest to świetna opcja dla każdego małego miłośnika zwierząt, który chce poznawać świat natury w sposób kreatywny i edukacyjny.

Opowieść jest w miękkiej okładce. Poręczne wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wyprawę, bez problemu można ją spakować do plecaka dziecka.

"Zwierzaki w przebraniu. Nocne zwierzęta" opublikowało Wydawnictwo Olesiejuk. Jeśli ta książeczka wciągnie małego człowieka, to sprawdź również inne publikacje od tego wydawcy.

Masz do dyspozycji nieduży budżet? Ta książeczka to okazyjny wybór.