Akademia 3-latka. Owoce

Nasza akademia pomaga maluchom przygotować się do zadań zawartych w programie nauczania przedszkolnego. Przedstawia dziecku proste zadania, wykorzystując sprzęty domowe.Zakres dydaktyczny: logiczne myślenie percepcja wzrokowa poszerzanie wiedzy ogólnej wzbogacanie słownictwa
2,88 * 6,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 2,63 zł

Opis

Nasza akademia pomaga maluchom przygotować się do zadań zawartych w programie nauczania przedszkolnego. Przedstawia dziecku proste zadania, wykorzystując sprzęty domowe.

Zakres dydaktyczny:

  • logiczne myślenie
  • percepcja wzrokowa
  • poszerzanie wiedzy ogólnej
  • wzbogacanie słownictwa

Historyjka "Akademia 3-latka. Owoce" to praca zbiorowa, więc nad stworzeniem treści pracowało kilka osób.

"Akademia 3-latka. Owoce" to książka z kategorii kreatywnych i rozwijających publikacji dla dzieci. Tego typu tytuły zachęcają przedszkolaki do różnorodnych działań twórczych. Ponadto uczą nowych umiejętności, trenują te już nabyte i pomagają odkrywać pasje. Oto iści się marzenie rodzica: rozwój i dobra zabawa w jednym!

Przedstawiamy 5 zalet czytania książek z maluchami:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspiera umiejętność kojarzenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów.
  • Dzięki lekturze rozbudza się w nich zainteresowanie światem. Ta książka z pewnością skłoni go do zadawania licznych pytań.
  • Kontakt dzieci z barwnymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie jest także świetnym sposobem rozwijania umiejętności mowy i umiejętności opowiadania.
  • To doskonała rozrywka dla dziecka i dorosłego. Spędzając wartościowy czas z maluchem, budujesz z nim więź.

 

Opowieść jest w miękkiej okładce. Poręczne wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wycieczkę, bez przeszkód można ją wrzucić do pleczaczka dziecka.

Jeśli po ukończeniu książeczki, dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy przygód bohaterów tego cyklu, nie wahaj się - sprawdź także kolejne części z serii "Akademia 3-latka".

Jest to dość krótka produkcja - jej długość: 16 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

"Akademia 3-latka. Owoce" udostępniło Wydawnictwo SBM. Jeśli ta książeczka wciągnie malucha, to sprawdź także pozostałe publikacje tego wydawcy.

Dysponujesz niewielkim budżetem? Ta książeczka to niedrogi wybór.

Szczegóły - Akademia 3-latka. Owoce

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>