Zwierzęta na wsi. Wesoła zagroda

Książeczka z ruchomymi elementami – zawiera ELEMENTY, które maluszek może przesuwać. Wspiera wszechstronny rozwój dziecka – pobudza ZMYSŁY WZROKU I DOTYKU, rozwija WYOBRAŹNIĘ PRZESTRZENNĄ. Prezentuje ZWIERZĘTA NA WSI oraz ich odgłosy. Zawiera proste i krótkie TEKSTY. Książka zapoznaje dzieci ze...
21,52 * 34,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 22,04 zł

Opis

Książeczka z ruchomymi elementami – zawiera ELEMENTY, które maluszek może przesuwać. Wspiera wszechstronny rozwój dziecka – pobudza ZMYSŁY WZROKU I DOTYKU, rozwija WYOBRAŹNIĘ PRZESTRZENNĄ. Prezentuje ZWIERZĘTA NA WSI oraz ich odgłosy. Zawiera proste i krótkie TEKSTY. Książka zapoznaje dzieci ze ZWIERZĘTAMI ŻYJĄCYMI NA WSI. Mali czytelnicy znajdą w niej proste i krótkie TEKSTY o zwierzątkach z zagrody pana pieska. Wyróżnikiem publikacji są PRZESUWANE oraz RUCHOME ELEMENTY, dzięki którym dziecko może AKTYWNIE uczestniczyć w przygodach BOHATERÓW. Piękne, kolorowe ILUSTRACJE pomogą zapoznać się ze zwierzętami żyjącymi NA WSI.

Książka

  • działa na RÓŻNE ZMYSŁY: WZROK, DOTYK
  • rozwija WYOBRAŹNIĘ
  • wzbogaca SŁOWNICTWO

Wesoła zagroda Seria książeczek z przesuwanymi i ruchomymi elementami. Wprowadza w świat zwierząt żyjących na wsi. Uwagę przyciągają SYMPATYCZNE ILUSTRACJE oraz KRÓTKIE TEKSTY.

Szczegóły - Zwierzęta na wsi. Wesoła zagroda

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>