Uczuciometr inspektora Krokodyla

Poznajcie inspektora Krokodyla, który pomoże wam zrozumieć, zmierzyć i poznać sposoby na kontrolowanie emocji. „Uczuciometr inspektora Krokodyla” to niezwykła książka zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców. Poznamy dziesięć podstawowych emocji, po których meandrach oprowadzi nas inspektor Krokodyl....
30,81 * 50,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 29,71 zł

Opis

Poznajcie inspektora Krokodyla, który pomoże wam zrozumieć, zmierzyć i poznać sposoby na kontrolowanie emocji.

„Uczuciometr inspektora Krokodyla” to niezwykła książka zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców. Poznamy dziesięć podstawowych emocji, po których meandrach oprowadzi nas inspektor Krokodyl. Przy pomocy skonstruowanego przez siebie przyrządu, jakim jest uczuciometr, wyjaśni nam, co czujemy w określonych sytuacjach i dlaczego. Wspaniałe ilustracje, wzbogacone o czytelną instrukcję rozpoznawania uczuć oraz niezwykle ciekawe opowiadania będą zachętą do rozmowy o emocjach, które przeżywamy każdego dnia.

Autorem historyjki "Uczuciometr inspektora Krokodyla" jest Susanna Isern.

Jeśli szukasz dla dziecka książki, której lektura sprawi mu ogromną radość i zapewni świetną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" chociażby tytuł "Uczuciometr inspektora Krokodyla". Krótka forma to świetny sposób na to, by dziecko w wieku od trzech do pięciu lat utrzymało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Dzieci w wieku 3-7 lat rozwijają się w tym czasie bardzo intensywnie. Zachodzące procesy warto wspierać m.in. za pomocą adekwatnych książeczek.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspomaga rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wzmacnia jego zdolność łączenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów w prawdziwym życiu.
  • Pobudza w nich zainteresowanie światem.
  • Obrazy uzupełniające treść pomogą im poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Mogą być również doskonałym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności dzieci.
  • Czytanie jest również bardzo dobrym sposobem doskonalenia zdolności mowy i umiejętności opowiadania.
  • To wspaniała zabawa dla dziecka i rodzica. Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim relację.

Publikację wydano w twardej oprawie. Dzięki dobremu jakościowo wykonaniu lektura zdecydowanie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jest to średnia lektura - jej długość to 96 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

"Uczuciometr inspektora Krokodyla" wydało Wydawnictwo Dwukropek. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu małemu człowiekowi, to zobacz także inne pozycje tego wydawcy.