Zwierzęta w podróży. Akademia Mądrego Dziecka. Pierwsze puzzle

Książeczka Akademia Mądrego Dziecka. Pierwsze puzzle. Zwierzęta w podróży "Akademia mądrego dziecka. Pierwsze puzzle" to seria kartonowych książek z puzzlami stworzona z myślą o dzieciach od pierwszego roku życia. Grube, kartonowe strony i zaokrąglone rogi są bezpieczne i wytrzymałe nawet w rękach...
24,81 * 34,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 23,23 zł

Opis

Książeczka Akademia Mądrego Dziecka. Pierwsze puzzle. Zwierzęta w podróży

"Akademia mądrego dziecka. Pierwsze puzzle" to seria kartonowych książek z puzzlami stworzona z myślą o dzieciach od pierwszego roku życia. Grube, kartonowe strony i zaokrąglone rogi są bezpieczne i wytrzymałe nawet w rękach maluszków. Książeczki będą idealne do nauki pierwszych słów lub zwrotów. Na każdej rozkładówce znajduje się jeden duży puzzel, który można wyjąć. Po wyciągnięciu wszystkich elementów można połączyć je ze sobą i w ten sposób stworzyć pojazd do zabawy. Książki wspierają rozwój mowy a wyciąganie ruchomych elementów i łączenie ich ze sobą jest dobrym ćwiczeniem małej motoryki. Seria "Akademia mądrego dziecka. Pierwsze puzzle" jest doskonała do czytania razem z dzieckiem i wspólnej nauki poprzez zabawę.

W książce "Zwierzęta w podróży. Akademia mądrego dziecka. Pierwsze puzzle" po lewej stronie każdej rozkładówki znajdują się kolorowe ilustracje zwierzątek oraz ich nazwy. Po prawej stronie jest prosta rymowanka oraz wyciągany puzzel przedstawiający zwierzątka w lokomotywie lub wagonie. Po wyciągnięciu wszystkich elementów dziecko może stworzyć długi, kolorowy pociąg.

W serii "Akademia mądrego dziecka. Pierwsze puzzle" znajdziesz tytuły: "Kolorowy autobus", "Zwierzęta w podróży" oraz "Arka Noego".

Autorem historyjki "Zwierzęta w podróży. Akademia Mądrego Dziecka. Pierwsze puzzle" jest Damien Barlow, Lisa Barlow.

W oryginale książka nosi tytuł: Animal Train.

Znasz malucha, który zadaje masę pytań? Zaspokój jego ciekawość, czytając mu książki tłumaczące otaczającą rzeczywistość. Wiele odpowiedzi na pewno znajdzie z Twoją pomocą. Każda strona jest pełna wiedzy, która rozbudzi ciekawość i rozwinie intelektualne horyzonty dziecka.

Jest to idealna propozycja dla każdego małego miłośnika zwierząt, który chce poznawać świat natury w sposób kreatywny i edukacyjny.

Książki dla dzieci w wieku od 3 lat są niezwykle cennym narzędziem wspierającym intensywny rozwój małego człowieka w tym czasie.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspomaga rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspomaga zdolność łączenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów.
  • Pobudza w nich ciekawość świata.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomogą szerzej poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Są również fantastycznym narzędziem rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Czytanie z dzieckiem stwarza mu dobrą okazję do ćwiczenia i ćwiczenia zdolności mówienia. Rozmawianie z dorosłym o fabule pozytywnie wpływa na jego rozwój.
  • Czytanie to super rozrywka dla dziecka i opiekuna! Spędzając wartościowo czas ze szkrabem, budujesz z nim więź.

 

Publikację wydano w twardej oprawie. Dzięki solidnemu wykonaniu lektura zdecydowanie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jeśli po ukończeniu książeczki, Twoje dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy perypetii bohaterów tego cyklu, nie czekaj - sprawdź także kolejne książki z serii "Akademia Mądrego Dziecka. Pierwsze puzzle".

Książka to wydanie 1. w j. polskim. Pierwotnie książka była wydana w jęz. angielskim. Za przekład książki na polski odpowiada Grzyb Katarzyna

Jest to stosunkowo krótka książka - jej długość to 10 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Pozycja "Zwierzęta w podróży. Akademia Mądrego Dziecka. Pierwsze puzzle" została udostępniona przez Wydawnictwo Harperkids. Jeśli ta książeczka wciągnie szkraba, to wybierz też inne tytuły tego wydawcy.

Szczegóły - Zwierzęta w podróży. Akademia Mądrego Dziecka. Pierwsze puzzle

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>