Matcha

Jest 14 produktów.

Herbata zielona już od tysiącleci znana i ceniona jest w Azji, a w ostatnich kilku dekadach również na Zachodzie. Za ten stan rzeczy odpowiadają producenci herbat, którzy mają jedną misję - zapewnić klientom napój najwyższej jakości. Dobrym tego przykładem jest matcha, czyli sproszkowana zielona herbata, która podbija świat ze względu na wiele możliwości jej przygotowania.

Matcha idealnie sprawdza się jako samodzielny napój oraz jako dodatek do pysznych deserów. Oprócz przyrządzenia herbaty w tradycyjny sposób można pokusić się też o przygotowanie z niej latte. Wystarczy wsypać łyżeczkę sproszkowanej matchy do filiżanki i zalać ją wodą w temperaturze 70-80 stopni C, dodać ok. 250 ml mleka krowiego lub sojowego, łyżeczkę miodu albo syropu z agawy i gotowe! Nie pozostaje nic innego, jak delektować się smakiem.

Herbata zielona matcha dostępna jest w Bee w kilku wariantach: w saszetkach, w proszku i o różnej wadze. Dzięki temu można wybrać coś dla siebie według własnych preferencji. Wielką zaletą jest też to, że herbaty matcha są organiczne, co dodatkowo podkreśla ich wartość jako smacznego napoju. O tę jakość zadbali sami producenci i liderzy na rynku nie tylko zielonych herbat:

Pukka,
Moya Matcha,
Matcha Magic,
Arche.

Jeśli szukasz czegoś oryginalnego, to koniecznie sprawdź katalog Bee. Matcha i inne napoje to strzał w dziesiątkę, jeśli masz ochotę na coś wyjątkowego! Dobra herbata i zioła? Tylko tutaj. Skorzystaj z okazji i przekonaj się o tym osobiście!

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe