Pozostałe produkty do higieny intymnej

Jest 11 produktów.
24,99 * 27,99 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 26,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 15,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 24,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 24,99 zł
24,99 * 27,99 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 26,99 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 13,12 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 10,31 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 21,74 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 14,74 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 12,51 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 14,73 zł

Higiena jest istotnym elementem w życiu codziennym. To dzięki prawidłowemu jej utrzymaniu zapobiega się późniejszym problemom, które mogą spowodować zagrożenie dla zdrowia. Dlatego warto w czystości utrzymywać wszystkie miejsca, które tego wymagają, również te intymne. W tym dziale znajdują się pozostałe produkty do higieny intymnej stanowiące doskonałe uzupełnienie pielęgnacji.

Jeśli już mowa o dbaniu o higienę to dobrze brać pod uwagę ten aspekt kompleksowo. Różne rodzaje produktów służą do mycia i czyszczenia poszczególnych części ciała. Nie można zatem tego bagatelizować i wskazane jest mieć pod ręką artykuły higieniczne przeznaczone do różnych potrzeb. Z tego względu na uwagę zasługują też produkty do higieny intymnej umożliwiające pielęgnację tych miejsc, które najczęściej są zakryte, a mimo to należy o nie regularnie dbać. W tym celu pomocne okażą się np.:

-Mydło firmy Gron Balance dla osób cierpiących na astmę i reakcje alergiczne,
-Krem Derma o nazwie #Hello Love zmniejszający suchość miejsc intymnych,
-Żurawinowa pianka GoCranberry, która nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego i korzystać z niej mogą wegetarianie i weganie,
-Mgiełka chłodząca Beauty Formulas świetnie sprawdzające się w upalne dni.

W ofercie są jeszcze dezodoranty, żele czy kostki nawilżające. Wszystkie te produkty do higieny intymnej gwarantują komfort i czystość, stanowiąc nieodzowną pomoc każdego dnia. To główne powody, dla których powinny znaleźć się w każdej łazience.

Zachęcamy także do zapoznania się innymi podkategoriami należącymi do głównego działu, jakim są produkty do higieny intymnej. To umożliwia i ułatwia wybranie i dopasowanie odpowiednich dla siebie. Stawiamy na różnorodność, wysoką jakość i przede wszystkim na dobre samopoczucie naszych klientów i klientek!

© 2023 - All rights reserved Sklepy internetowe