G±bki do demakijażu

Jest 14 produktów.
-10%
wysyłka w 4 dni

G±bki do demakijażu to element wyposażenia kosmetyczki każdej osoby, która dba o cerę! Usuwanie makijażu z pomoc± g±bki ze sproszkowanej ro¶liny konjac to nie tylko czyszczenie, ale też masowanie twarzy. Codzienny masaż g±bk± zapobiega powstawaniu zmarszczek, zwiększa elastyczno¶ć oraz nawilżenie skóry. Na zmęczon± po całym dniu cerę działa relaksuj±co i koj±co. G±bki do demakijażu przywracaj± naturalne pH skóry i delikatnie złuszczaj± naskórek, tym samym nadaj±c się doskonale jako codzienny, od¶wieżaj±cy peeling.

G±bka do demakijażu to ¶wietna alternatywa dla klasycznych płatków kosmetycznych. Z pewno¶ci± przypadanie do gustu miło¶nikom ekologicznych i wygodnych rozwi±zań! Jedna g±bka może być używana przez kilka miesięcy. To sprawia, że wybranie g±bki do demakijażu niweluje naprawdę znaczn± czę¶ć łazienkowych ¶mieci!

G±bki działaj± ¶wietnie zarówno z płynem do demakijażu, jak i z sam± wod±. Utrzymanie ich w czysto¶ci również jest banalnie proste. Wystarczy po prostu g±bkę wyparzyć i osuszyć.

Jenak to, co w Bee jest najlepsze, to różnorodno¶ć produktów! Mamy do zaoferowania cał± gamę g±bek do demakijazu, o różnych wła¶ciwo¶ciach, w¶ród których z pewno¶ci± znajdziesz co¶ dla siebie! Naturalna g±bka od BIOMIKA z węglem aktywnym? G±bka Food-Diet z zielon± glink±? Dodatek węgla naturalnego usuwa nadmiar sebum, a glinki zielonej zapewnia działania antybakteryjne i matuj±ce. A może minimalistyczna wersja od Klairs? ¦wietna dla delikatnej cery!

W naszej ofercie nie brak wzorów i kolorów. Na uwagę zasługuje całkowicie naturalna g±bka marki Bebevisa. Biała g±bka o bardzo drobnej strukturze wykonana w cało¶ci z naturalnych, nietestowanych na zwierzętach składnikach sprosta wymaganiom nawet najbardziej wrażliwej skóry. No i ten kształt! G±bki w kształcie serduszka trafiaj± w gusta zarówno młodszych, jak i starszych kobiet!

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe