Pozostałe akcesoria do sprzątania

Są 3 produkty.
159,99 * 169,99 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 169,99 zł
59,38 * 65,98 zł
32.99*29.69 zł / za szt. w zest.
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 53,98 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 13,76 zł

Sprzątanie to ważna czynność, którą należy wykonać za każdym razem, kiedy jest to konieczne. Warto przy okazji sprawdzić, czy posiada się wszystko, co jest do tego potrzebne. Dlatego też dobrze wcześniej zajrzeć tutaj po niezbędne akcesoria do sprzątania.

Kurz, brud czy plamy zawsze są odpychającym widokiem. Tak samo panoszące się śmieci, a także sterty naczyń czekających na zmywanie. Widząc to, chciałoby się jak najszybciej mieć z głowy sprzątnięcie bałaganu. To akurat jest możliwe, jeśli wykorzystuje się skuteczne akcesoria do sprzątania. Gdy ich używamy, robienie porządków staje się łatwiejsze i mniej czasochłonne. Oprócz oczywiście mopów, wiader, płynów, ścierek czy szmatek ważne są też inne, lecz nie mniej istotne akcesoria. Po nie również trzeba sięgnąć, chcąc szybciej uporać się ze sprzątaniem. Bardzo pomocne przy wykonywaniu tej czynności są:

  • szczotki do czyszczenia,
  • szczotki do mycia naczyń i garnków,
  • myjki do okien,
  • gąbki,
  • wytrzymałe trzonki bambusowe (ze względu na trwałość to doskonała alternatywna w porównaniu do innych wykorzystywanych np. w miotłach).

Te oraz inne akcesoria również spełniają ważne funkcje podczas sprzątania. Ich zaletami są: praktyczność, skuteczność i komfort.

Jakość produktów gwarantują sami producenci. Mają oni wieloletnie doświadczenie związane z utrzymaniem czystości i higieny domów, lokali, miejsc publicznych itd. Należą do nich chociażby: Jan Niezbędny, Starmann czy York.

Sprawdź również nasz bogaty dział „Dom”. Znajdziesz w nim wiele potrzebnego asortymentu!
 

© 2023 - All rights reserved Sklepy internetowe