Zapachy do zmywarek

Jest 5 produktów.
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 15,99 zł
43,96 * 63,96 zł
15.99*10.99 zł / za szt. w zest.
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 63,96 zł
35,97 * 47,97 zł
15.99*11.99 zł / za szt. w zest.
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 47,97 zł
25,98 * 31,98 zł
15.99*12.99 zł / za szt. w zest.
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 31,98 zł

Zmywarka to jeden z najczęściej wybieranych sprzętów AGD – i nic w tym dziwnego! Niezastąpiona przy organizacji rodzinnych zjazdów, wieczorów z przyjaciółmi czy po prostu codziennych posiłków dla większej rodziny. Zmywarka myje lepiej, dokładniej i szybciej, a odpowiednio wykorzystywana może przyczynić się do oszczędzania wody.

O zmywarkę, jak o każdy sprzęt, trzeba jednak dbać. Często wkładamy do niej bardzo brudne naczynia, talerze z zaschniętymi resztkami jedzenia czy kubki z osadem po kawie lub herbacie. Naturalnym jest, że w pewnym momencie ze zmywarki zaczyna się wydzielać nieprzyjemny zapach – zwłaszcza, jeżeli drzwi są cały czas szczelnie zamknięte. Jak sobie z tym poradzić?

My proponujemy zawieszki zapachowe do zmywarki, które zagwarantują efekt natychmiastowego odświeżenia. Odświeżacze są zazwyczaj bardzo wydajne i wystarczają nawet na kilkadziesiąt prań! To świetny i – co ważne – niezwykle łatwy sposób na usuniecie nieprzyjemnych zapachów i zastąpienie ich wybranym aromatem. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór zapachów do zmywarek pochodzących od renomowanych i sprawdzonych producentów. Proponujemy produkty takie jak:

  • Zapach do zmywarki Odor stop 60 zmywań od Finish,
  • Zawieszka zapachowa do zmywarki marki Ludwik,
  • 5x Power Actions Freshener – odświeżacz do zmywarki marki Finish.

Mamy nadzieję, że każdy z Was znajdzie w tej kategorii coś dla siebie i skutecznie pozbędzie się nieprzyjemnych zapachów ze zmywarki. Serdecznie zapraszamy do zakupów i zapoznania się z pozostałymi produktami do zmywarek dostępnymi w naszym sklepie internetowym!

© 2023 - All rights reserved Sklepy internetowe