Krem orzechowy

Jest 150 produktów.
-11%
w magazynie
-10%
w magazynie
-4%
w magazynie

Krem orzechowy –intensywny smak oraz zapach

Krem orzechowy idealnie nadaje się jako pasta na kanapkę oraz dodatek do kremów i ciast. Dzięki intensywnemu smakowi oraz zapachowi sprawia, że przekąski oraz dania są bardziej urozmaicone. Oferujemy kremy orzechowe tylko zaufanych marek: BeRAW, NaturAvena, Primavika, Allnutrition czy też Maslove. To sprawia, że mamy pewność, że produkty, które proponujemy w naszym sklepie inter-netowym, są wysokiej jakości.

Krem orzechowy –ekologiczny skład
Wszystkie produkty są przygotowane z ekologicznych składników. Nie zawierają dodatków w formie białego cukru oraz oleju palmowego. Zawierają:

-orzechy,
-cukier trzcinowy,
-olej słonecznikowy,
-kakao o obniżonej zawartości tłuszczu,
-sól,
-wiórki kokosowe.

Skład produktów różni się w zależności od tego, którego producenta wybierzesz. Duża zawartość orzechów w kremach orzechowych sprawia, że produkty bogate są w duże ilości białka, są doskona-łym źródłem niacyny, czyli witaminy B3, nienasyconych kwasów tłuszczowych, błonnik, magnez, kwas foliowy.

Doskonały krem orzechowy –zastosowanie

To zdrowa przekąska, która idealnie nadaje się dla osób aktywnych lub po intensywnym treningu na siłowni. Krem orzechowy jest doskonałym uzupełnieniem prawidłowo zbilansowanej diety. Produkty zapakowane są w opakowania o zawartości: 50 g, 500 g, 470 g, 190 g, 340 g, czy też 185 g.

Dziękujemy tym Klientom, którzy obdarzyli nasz sklep internetowy oraz ofertę zaufaniem. Natomiast Nowych Klientów serdecznie zapraszamy do współpracy z nami. Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałymi produktami w naszej ofercie. Zależy nam na tym, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe