Akademia 3 lata

Akademia 3 lata to idealna propozycja dla rodziców, którym zależy na rozwoju i edukacji dziecka przy jednoczesnej zabawie. Edukacyjna książeczka zawiera zadania typu łączenie par, rysowanie po linii, labirynty, wyszukiwanie różnic, dostosowane do możliwości dziecka w wieku 3 lat. Zadania są...
3,33 * 3,70 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 3,15 zł

Opis

Akademia 3 lata to idealna propozycja dla rodziców, którym zależy na rozwoju i edukacji dziecka przy jednoczesnej zabawie. Edukacyjna książeczka zawiera zadania typu łączenie par, rysowanie po linii, labirynty, wyszukiwanie różnic, dostosowane do możliwości dziecka w wieku 3 lat.

Zadania są ciekawe, ilustracje przyjemne i wesołe, a poręczny format Akademii bardzo wygodny. Książeczka ponadto zawiera kolorowe naklejki wszystko to sprawia, że dzieci chętnie sięgają po tę publikację. Pod każdym zadaniem zamieszczona została propozycja tematu do rozmowy z dzieckiem, zabawy, zagadki co ułatwi rodzicom zainteresowanie dziecka i pozwoli ciekawie spędzić czas.

Serdecznie polecamy!

Wydanie już uzupełnione i w pełni zgodnez nową podstawą programową wychowania przedszkolnegona rok szkolny 2017/2018

FAQ

Sekcja Q&A

Kto napisał "Akademia 3 lata"?
Autorem podręcznika jest Ewa Sajek.
Jest autorem niewielu podręczników, jednak te treści są wartościowe. Autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Czy wiesz, że niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch materiałów szkolnych, skupiając się bardziej na eksploracji dziedziny nauczania. Wynikać to może przykładowo z konieczności intensywnego zaangażowania w proces zbierania treści. Nie u każdego zdarza się, że łączenie wiedzy oraz doświadczenia, z ich przekazywaniem idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Ten szkolny niezbędnik "Akademia 3 lata" został opublikowany przez Wydawnictwo Greg.


Skąd mam wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź wykaz książek w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Zwróć uwagę na tytuł, autora lub autorów oraz wydawnictwo. Pamiętaj, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Dlatego warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli bądź z wykazu podręczników szkolnych opublikowanych przez szkołę.


Do której serii publikacji edukacyjnych należy "Akademia 3 lata"?
Tytuł ten należy do popularnej serii edukacyjnej akademia.
Wzorem pozostałych tytułów z tego cyklu, podręcznik został stworzony w celu zapewnienia uczniom spójnych materiałów edukacyjnych, które umożliwią im rozwój umiejętności i wiedzy w sposób uporządkowany, a jednocześnie logiczny.


Jaka jest liczba stron w tym podręczniku?
"Akademia 3 lata" składa się z 32 stron. Jest wypełniony treścią edukacyjną podkreśloną grafikami. Zawiera wartościowe, starannie dobrane materiały, które rozwijają wiedzę z danego zakresu.


W co jeszcze, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Pamiętaj o zeszytach! Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść z werwą i w dobrym stylu. Dedykowane artykuły wyprawkowe mogą dostarczyć radości, a nawet dodać nieco pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź zestawy szkolne, z którymi, w naszej opinii, warto wejść w rok szkolny.


Czy jeśli pomylę się podczas zakupów to mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale pamiętaj o tym, że nietrafiony podręcznik kupiony online możesz zwrócić, i w zamian zakupić ten właściwy. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zwracać podręczniki? Wszystkie informacje znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Akademia 3 lata

 • Tytuł: Akademia 3 lata
 • Autor: Ewa Sajek
 • Wydawnictwo Greg
 • Seria Akademia
 • Rok wydania: 2021
 • Oprawa: Miękka
 • Ilość stron: 32
 • Format: 23.5x16.5cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 55719301467KS
 • Język: polski
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788375173352

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>