Akademia CzuCzu. Cyfry

Czas zacząć przygodę z liczeniem i poznać cyfry! Edukacyjny zestaw zawiera książeczkę do kolorowania i dwuelementowe tematyczne puzzle. Dostosowane do wieku, pełne humoru ilustracje zachęcają maluchy do rysowania, poznawania cyferek i liczenia. zestaw zawiera 2 książeczki do kolorowania i 10...
22,27 * 34,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 18,28 zł

Opis

Czas zacząć przygodę z liczeniem i poznać cyfry! Edukacyjny zestaw zawiera książeczkę do kolorowania i dwuelementowe tematyczne puzzle. Dostosowane do wieku, pełne humoru ilustracje zachęcają maluchy do rysowania, poznawania cyferek i liczenia.

 • zestaw zawiera 2 książeczki do kolorowania i 10 układanek (20 puzzli)
 • pudełko o wymiarach 16,5 x 19 x 5 cm
 • długość książeczki harmonijki: 96 cm
 • duże puzzle są wykonane z trwałej tektury
 • odpowiednie dla dzieci w wieku 3+
 • ilustracja i forma jest dostosowana do wieku dziecka
 • zabawa rozwija małą motorykę i wyobraźnię

Książeczka "Akademia CzuCzu. Cyfry" to opracowanie zbiorowe, więc do tworzenia zawartości zaangażowanych było kilka osób.

"Akademia CzuCzu. Cyfry" należy do kategorii książek dla dzieci, wspierających naukę pisania i liczenia. Wybierz tę publikację, by ćwiczyć z dzieckiem zdobywane umiejętności po powrocie z przedszkola. Pełna ciekawych ilustracji i zadań książeczka sprawi, że nauka mowy lub liczenia stanie się zabawą.

Publikacje dla dzieci w wieku 3-4 lat są bardzo przydatnym narzędziem wspierającym wzmożony rozwój małego człowieka w tym okresie.

Czytanie książeczek ma same zalety i przyspiesza rozwój dzieci w różnych aspektach:

 • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija jego umiejętność kojarzenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów.
 • Pobudza w nich ciekawość świata.
 • Obrazy uzupełniające treść pomogą poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Są również fantastycznym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności u dzieci.
 • Czytanie jest również nieocenionym sposobem kształcenia umiejętności mówienia i umiejętności opowiadania.
 • Czytanie to wspaniała rozrywka dla dziecka i rodzica! Spędzając wartościowo czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

 

Książkę wydano w twardej okładce. Dzięki takiemu wykonaniu lektura dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jest to dość krótka lektura - ma 10 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Pozycja Akademia CzuCzu. Cyfry została udostępniona przez Wydawnictwo Bright Junior Media Justyna Han. Jeśli ta książeczka zainteresuje dziecko, to zobacz również inne tytuły od tego wydawcy.

Szczegóły - Akademia CzuCzu. Cyfry

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>