Akademia CzuCzu. Przeciwieństwa

Czas na przygodę z rysowaniem i układaniem puzzli! Edukacyjny zestaw zawiera książeczkę do kolorowania oraz dwuelementowe puzzle. Dostosowane do wieku, pełne humoru ilustracje zachęcają maluchy do zabawy z kolorami i poznawania podobieństw i przeciwieństw. zestaw zawiera 2 książeczki do kolorowania...
14,94 * 34,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 14,73 zł

Opis

Czas na przygodę z rysowaniem i układaniem puzzli! Edukacyjny zestaw zawiera książeczkę do kolorowania oraz dwuelementowe puzzle. Dostosowane do wieku, pełne humoru ilustracje zachęcają maluchy do zabawy z kolorami i poznawania podobieństw i przeciwieństw.

 • zestaw zawiera 2 książeczki do kolorowania i 10 układanek (20 puzzli)
 • pudełko o wymiarach 16,5 x 19 x 5 cm
 • długość książeczki harmonijki: 96 cm
 • duże puzzle są wykonane z trwałej tektury
 • odpowiednie dla dzieci w wieku 2+
 • ilustracja i forma jest dostosowana do wieku dziecka
 • zabawa rozwija małą motorykę i wyobraźnię

Tytuł "Akademia CzuCzu. Przeciwieństwa" jest opracowaniem zbiorowym, więc nad przygotowaniem treści pracowało kilka osób.

Znasz kilkulatka, który zadaje dużo pytań? Zaspokój jego ciekawość, czytając mu książki wyjaśniające otaczającą rzeczywistość. Wiele odpowiedzi na pewno odszuka z korzystając z Twojego wsparcia właśnie w tej publikacji. Każda strona jest pełna wiedzy, która rozbudzi ciekawość i rozwinie intelektualne horyzonty dziecka.

Maluchy w wieku 2-2 lat rozwijają się w tym okresie bardzo szybko. Zachodzące procesy można wspierać m.in. za pomocą wartościowych lektur.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i ułatwia rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

 • Kontakt z książką ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny malucha. Rozwija logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
 • Dzięki lekturze rozbudza się u nich zainteresowanie światem. Ta książeczka z pewnością skłoni go do zadawania orgomnej ilości pytań.
 • Obrazy uzupełniające treść pomogą im szerzej poznać historię i ją zrozumieć. Mogą być również fantastycznym narzędziem rozwoju kreatywności u dzieci.
 • Czytanie z maluchem daje mu świetną okazję do ćwiczenia i rozwijania umiejętności mówienia. Rozmawianie z rodzicem na temat treści korzystnie wpływa na rozwój.
 • Czytanie to wspaniała rozrywka dla dziecka i opiekuna! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim relację.

 

Książka ma twardą okładkę, która zapewnia jej lepszą ochronę przed zagięciami, dzięki czemu znacznie trudniej jest ją zniszczyć.

Jeśli po ukończeniu książeczki, dziecko będzie chciało poznać więcej perypetii bohaterów tego cyklu, nie czekaj i sprawdź także kolejne książki z serii "Akademia CzuCzu".

"Akademia CzuCzu. Przeciwieństwa" udostępniło Wydawnictwo Bright Junior Media Justyna Han. Jeśli ta książeczka zaintryguje malucha, to wybierz również inne publikacje od tego wydawcy.

Szczegóły - Akademia CzuCzu. Przeciwieństwa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>