Papuga Wojtka. Bajeczki z morałem

Seria wesołych wierszyków do czytania najmłodszym dzieciom. Niezwykłe przygody bohaterów pobudzają ich wyobraźnię i rozśmieszają, uczą myśleć kreatywnie. Barwne i zabawne ilustracje przyciągają uwagę dzieci i zachęcają do aktywnego słuchania.
8,16 * 10,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,10 zł

Opis


Seria wesołych wierszyków do czytania najmłodszym dzieciom. Niezwykłe przygody bohaterów pobudzają ich wyobraźnię i rozśmieszają, uczą myśleć kreatywnie. Barwne i zabawne ilustracje przyciągają uwagę dzieci i zachęcają do aktywnego słuchania.

Anna Prudel to autor historii "Bajeczki z morałem. Papuga Wojtka".

Jeśli szukasz dla przedszkolaka książeczki, której lektura sprawi mu wielką radość i zapewni świetną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" chociażby tytuł "Bajeczki z morałem. Papuga Wojtka". Kolekcja krótkich bajek to świetny sposób na to, aby kilkuletnie dziecko utrzymało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i przyspiesza rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Kontakt z książkami działa korzystnie na rozwój intelektualny malucha. Rozwija umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Dzięki lekturze rozbudza się w nich ciekawość świata. Ta książka z pewnością zmotywuje go do zadawania licznych pytań.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomogą lepiej poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Są również fantastycznym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności dzieci.
  • Czytanie z maluchem stwarza mu świetną okazję do ćwiczenia i rozwijania zdolności mówienia. Rozmawianie z rodzicem o bohaterach pozytywnie wpływa na jego rozwój.
  • To doskonała rozrywka dla dziecka i dorosłego! Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

Publikację wydano w twardej okładce. Dzięki dobrej jakości wykonaniu lektura dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jeśli po lekturze książeczki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy losów bohaterów tego cyklu, nie zastanawiaj się i zamów dla niego również kolejne bajki z serii "Bajeczki z morałem".

Jest to bardzo krótka produkcja - ma 12 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Publikacja "Bajeczki z morałem. Papuga Wojtka" została udostępniona przez Wydawnictwo Pryzmat. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu szkrabowi, to wybierz także inne pozycje od tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych kwot, aby zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.