Bajki z pacynkami. Trzy małe świnki

Ta przepięknie zilustrowana książka i dołączone do niej pacynki na paluszki sprawią, że w waszym domu powstanie nowy rytuał zasypiania. Miękkie kukiełki ożywiają postacie i przygotowują malucha na najsłodsze sny.
34,86 * 42,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 34,58 zł

Opis

Ta przepięknie zilustrowana książka i dołączone do niej pacynki na paluszki sprawią, że w waszym domu powstanie nowy rytuał zasypiania. Miękkie kukiełki ożywiają postacie i przygotowują malucha na najsłodsze sny.

Tytuł "Bajki z pacynkami. Trzy małe świnki" to praca zbiorowa, więc do przygotowywania zawartości zaangażowanych było kilka osób.

Książeczka pt. "Bajki z pacynkami. Trzy małe świnki" została zakwalifikowana do sekcji "Bajki wiersze i opowiadania". Świetnie sprawdza się do czytania o każdej porze dnia, również przed snem. Wesołe historyjki z morałem dają maluchowi świetną rozrywkę oraz tłumaczą świat. Wybór krótkich form to świetny sposób na to, aby kilkuletnie dziecko utrzymało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i przyspiesza rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Wspiera zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny malucha.
  • Poprzez lekturę rozwija się u nich zainteresowanie światem. Ta książka z całą pewnością zmotywuje malucha do zadawania pytań.
  • Kontakt dzieci z wielobarwnymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie razem z dzieckiem stwarza mu doskonałą okazję do ćwiczenia i ćwiczenia umiejętności mówienia. Rozmowa z rodzicem o fabule korzystnie wpływa na rozwój.
  • Czytanie to wspaniała zabawa dla dziecka i rodzica. Spędzając wartościowy czas z maluchem, budujesz z nim więź.

Książka ma twardą oprawę, która zapewnia jej lepszą ochronę przed zagięciami, dzięki czemu znacznie większym wyzwaniem będzie ją zniszczyć.

Jest to bardzo krótka lektura - ma 12 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

"Bajki z pacynkami. Trzy małe świnki" udostępniło Wydawnictwo YOYO. Jeśli ta książeczka zainteresuje dziecko, to sprawdź także pozostałe tytuły tego wydawcy.