Ciało człowieka. Podnieś klapkę

Podnieś klapkę. Ciało człowieka to wyjątkowa, nowocześnie zilustrowana książka edukacyjna. Klapki zachęcają do odkrywania ciekawych informacji i tajemnic ludzkiego organizmu. Publikacja w bardzo konkretny, obrazowy sposób pokazuje, że ciało człowieka jest cudowną maszyną, która działa dzięki...
33,95 * 56,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 32,64 zł

Opis

Podnieś klapkę. Ciało człowieka to wyjątkowa, nowocześnie zilustrowana książka edukacyjna. Klapki zachęcają do odkrywania ciekawych informacji i tajemnic ludzkiego organizmu. Publikacja w bardzo konkretny, obrazowy sposób pokazuje, że ciało człowieka jest cudowną maszyną, która działa dzięki współpracy wielu różnych organów. Młodzi czytelnicy znajdą tutaj odpowiedzi na wiele pytań, m.in.

  • Dlaczego nasza krew jest czerwona?
  • Skąd wiemy, że chce nam się siku?
  • Jak pracuje mózg?
  • Dlaczego mamy dwoje uszu?

Podnosząc klapki, odkryją najważniejsze fakty o ludzkim ciele i jego największe sekrety. Pozostałe książki w serii: Podnieś klapkę. Ziemia Podnieś klapkę. Kosmos

Emanuela Pagliari, Diego Mattarelli, Enrica Soroldoni jest autorem książki "Ciało człowieka. Podnieś klapkę".

Tytuł oryginalny opisywanej książki to Lift the Flap. Human Body.

Dzieci bywają bardzo ciekawe otaczającego je środowiska. Poszerzaj wiedzę przedszkolaka wręczając mu publikacje z kategorii "Poznawanie świata", przykładowo opisywany tu tytuł "Ciało człowieka. Podnieś klapkę", to brama do nieograniczonych możliwości odkrywania i eksplorowania otaczającego nas świata. Patrz, jak maluch coraz szerzej otwiera oczy ze zdumienia.

Pragnąc wspierać poprawny rozwój dzieci w wieku od 3 do 7 lat, warto wręczać im odpowiednie książki.

Poznaj 5 zalet czytania książek z maluchami:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspiera jego zdolność łączenia faktów i rozwiązywania problemów.
  • Pobudza w nich zainteresowanie światem.
  • Ładne, kolorowe obrazki rozwijają wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie razem z maluchem stwarza mu dobrą okazję do ćwiczenia i trenowania zdolności mówienia. Rozmowa z rodzicem o treści korzystnie wpływa na jego rozwój.
  • Czytanie to doskonała rozrywka dla dziecka i rodzica! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

 

Jeśli po ukończeniu książki, dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy perypetii bohaterów tej serii, nie wahaj się - zamów też kolejne bajki z cyklu "Podnieś klapkę".

Ta pozycja to wydanie 1. w jęz. polskim. Oryginalnie książka była napisana w j. angielskim. Piotr Żak odpowiada za przekład na polski.

Jest to krótka produkcja - jej długość: 36 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

"Ciało człowieka. Podnieś klapkę" opublikowało Wydawnictwo Jupi Jo!. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała maluchowi, to wybierz również inne publikacje tego wydawcy.

Szczegóły - Ciało człowieka. Podnieś klapkę

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>