Barbie. Stroje Barbie. Sporty

Książka activity dla dziewczynek z naklejkami fantastyczne zadania do uzupełniania naklejkami kreatywna zabawa w towarzystwie Barbie i jej przyjaciółek poziom trudności dostosowany do wieku dziecka (4–6 lat)
11,04 * 14,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 10,52 zł

Opis

Książka activity dla dziewczynek z naklejkami

  • fantastyczne zadania do uzupełniania naklejkami
  • kreatywna zabawa w towarzystwie Barbie i jej przyjaciółek
  • poziom trudności dostosowany do wieku dziecka (4–6 lat)

Opracowania Zbiorowe to autor tytułu "Barbie. Stroje Barbie. Sporty".

"Barbie. Stroje Barbie. Sporty" to książka z grupy kreatywnych i rozwijających publikacji dla dzieci. Tego typu tytuły zachęcają maluchy do różnorodnych aktywności twórczych. Ponadto uczą nowych umiejętności, trenują te już nabyte i pomagają odkrywać pasje. Rozwój i dobra zabawa w jednym!

Przedstawiamy 5 zalet czytania książeczek z maluchami:

  • Wspiera zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny urwisa.
  • Dzięki lekturze rozbudza się w nich ciekawość świata. Ta książeczka z pewnością pobudzi go do zadawania licznych pytań.
  • Kontakt dzieci z barwnymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie jest także doskonałym sposobem kształcenia umiejętności mowy i umiejętności opowiadania.
  • To wspaniała zabawa dla dziecka i opiekuna. Spędzając wartościowy czas z maluchem, budujesz z nim relację.

Historia jest w miękkiej okładce. Poręczne i lekkie wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wycieczkę, bez przeszkód można ją wrzucić do plecaka dziecka.

Jest to krótka publikacja - ma 16 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

"Barbie. Stroje Barbie. Sporty" wydało Wydawnictwo AMEET. Jeśli ta książeczka wciągnie małego człowieka, to wybierz również pozostałe publikacje od tego wydawcy.

Dysponujesz skromnym budżetem? Ta książeczka to niedrogi wybór.