Barbie. Stroje Barbie. Zawody

Książka activity dla dziewczynek z naklejkami fantastyczne zadania do uzupełniania naklejkami kreatywna zabawa w towarzystwie Barbie i jej przyjaciółek poziom trudności dostosowany do wieku dziecka (4–6 lat)
11,04 * 14,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 11,27 zł

Opis

Książka activity dla dziewczynek z naklejkami

  • fantastyczne zadania do uzupełniania naklejkami
  • kreatywna zabawa w towarzystwie Barbie i jej przyjaciółek
  • poziom trudności dostosowany do wieku dziecka (4–6 lat)

Historyjka "Barbie. Stroje Barbie. Zawody" jest opracowaniem zbiorowym, więc za opisane treści odpowiada kilka osób.

Książeczka pt. "Barbie. Stroje Barbie. Zawody" powstała z myślą o kilkulatkach. Dzięki niej maluchy mogą rozwijać umiejętności twórcze i zdolności poznawcze. Rozwój i dobra zabawa w jednym!

Przedstawiamy 5 zalet czytania książek z dziećmi:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija zdolność kojarzenia faktów i rozwiązywania problemów w prawdziwym życiu.
  • Rozbudza w nich ciekawość świata.
  • Piękne, kolorowe obrazki rozbudowują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie z dzieckiem stwarza mu dobrą okazję do ćwiczenia i ćwiczenia umiejętności mówienia. Rozmawianie z dorosłym na temat bohaterów pozytywnie wpływa na rozwój.
  • Czytanie to super zabawa dla dziecka i rodzica. Spędzając wartościowy czas z maluchem, budujesz z nim relację.

Publikację wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że jest stosunkowo lekka, wyruszając na wyprawę, bez problemu można ją zapakować dziecku do plecaka.

Jeśli po lekturze książeczki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na więcej losów bohaterów tego cyklu, nie wahaj się i sprawdź również następne części z cyklu "Mattel".

Jest to bardzo krótka książka - ma 16 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

"Barbie. Stroje Barbie. Zawody" wydało Wydawnictwo AMEET. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę szkraba, to sprawdź również inne pozycje tego wydawcy.

Ten tytuł to dobry przykład, że nie musisz wydawać dużych pieniędzy, aby zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.