Co to będzie? Krótki przewodnik po końcach świata

30,88


Dodaj do listy zakupowej

Cena regularna: 49,90 zł -38%
Cena sugerowana przez producenta/wydawcę.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 34,10 zł -9%
Opis

Świat na pewno się skończy. To przecież tylko kwestia czasu.

Ludzie fantazjują o końcu świata od niemal samego jego początku. Jedna z najstarszych przepowiedni w tej sprawie pochodzi od Asyryjczyków – z tablic kamiennych datowanych na okres między 2800 a 2500 r p.n.e. Nie byli oni jednak pierwsi – kto wie, czy już żyjący dwa miliony lat temu homo habilis nie wzdychał ciężko z myślą „kiedyś to były czasy”, zastanawiając się nad kondycją świata zmierzającego nieuchronnie ku katastrofie.

To książka o tym, jak świat może się skończyć. I jak kilka razy już prawie się skończył. O tym jak przygotować się do końca świata. Jak go przetrwać. A jeśli się nie da – gdzie najlepiej będzie go obserwować.

Wojciech Brzeziński i Agata Kaźmierska – laureaci Grand Press Digital And Technology – w brawurowy sposób i z ogromną dawką humoru analizują możliwe scenariusze końca świata. Od zagrożeń płynących ku nam z kosmosu, epoki lodowcowe, przez superwulkany, pandemie, zombie, aż po przypadkowe stworzenie czarnej dziury, bunt robotów, czy… wyłączenie internetu.

Jaki będzie nasz koniec?

Szczegóły - Co to będzie? Krótki przewodnik po końcach świata

  • Tytuł: Co to będzie?
  • Autorzy: Wojciech Brzeziński, Agata Kaźmierska
  • Wydawnictwo Port
  • Oprawa: Miękka
  • Rok wydania: 2025
  • Ilość stron: 308
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788368380125
  • Język: polski
  • Podtytuł: Krótki przewodnik po końcach świata
  • Nr wydania: 1
  • ISBN: 9788368380125
  • EAN: 9788368380125
  • Wymiary: 14.5x20.5 cm

Dane producenta

Wydawnictwo Marginesy Sp. z o.o., ul. Mierosławskiego 11/a, 01-527 Warszawa, Polska, marginesy@marginesy.com.pl, tel. 22 8399127

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

O Autorze

Popularne tematy