Co zobaczę na niebie. Oglądaj, wskazuj, zapamiętuj

Co zobaczę na niebie Popatrz w górę. Co widzisz? Ptaki, kota na dachu, samolot, barwną tęczę, a może lecący balon? „Co zobaczę na niebie” to propozycja dla najmłodszych czytelników. Maluchy odkryją w niej tajemnice podniebnego świata oglądanego z różnych miejsc. Od zjawisk atmosferycznych, przez...
11,79 * 17,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 11,85 zł

Opis

Co zobaczę na niebie

Popatrz w górę. Co widzisz? Ptaki, kota na dachu, samolot, barwną tęczę, a może lecący balon? „Co zobaczę na niebie” to propozycja dla najmłodszych czytelników. Maluchy odkryją w niej tajemnice podniebnego świata oglądanego z różnych miejsc. Od zjawisk atmosferycznych, przez sekrety ptaków i owadów, do powietrznych podróży.

Sylwia Kajdana jest autorem tytułu "Co zobaczę na niebie. Oglądaj, wskazuj, zapamiętuj".

Dzieci są ciekawe otaczającego je środowiska. Pogłębiaj wiedzę malucha wręczając mu publikacje z grupy "Poznawanie świata", przykładowo prezentowany tytuł "Co zobaczę na niebie. Oglądaj, wskazuj, zapamiętuj", to brama do nieograniczonych możliwości odkrywania i eksplorowania otaczającego nas świata. Patrz, jak maluch coraz szerzej otwiera oczy ze zdumienia.

Publikacje dla dzieci w wieku 2-2 lat są bardzo przydatnym narzędziem wspierającym wzmożony rozwój małego człowieka w tym czasie.

Czytanie książeczek ma same zalety i przyspiesza rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Poprawia zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny malucha.
  • Dzięki lekturze rozbudza się w nich zainteresowanie światem. Ta książeczka z całą pewnością zmotywuje malucha do zadawania orgomnej ilości pytań.
  • Kontakt dzieci z kolorowymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie jest także doskonałym sposobem szlifowania zdolności mowy i umiejętności opowiadania.
  • To wspaniała rozrywka dla dziecka i dorosłego. Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

Opowieść ma twardą oprawę, która zapewnia jej znacznie lepszą ochronę przed zagięciami, dzięki czemu dużo trudniej jest ją zniszczyć.

Jeśli po lekturze całości książki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy perypetii bohaterów tej serii, nie zastanawiaj się - sprawdź również kolejne książki z cyklu "Oglądaj, wskazuj, zapamiętuj".

Jest to dość krótka lektura - ma 10 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

"Co zobaczę na niebie. Oglądaj, wskazuj, zapamiętuj" udostępniło Wydawnictwo Aksjomat. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę szkraba, to zobacz również pozostałe publikacje od tego wydawcy.