Ćwiczymy prawidłową wymowę z logoludkiem

Przedstawiamy interaktywną publikację pomocną w rozwoju percepcji wzrokowej, orientacji przestrzennej, a przede wszystkim w utrwalaniu prawidłowej wymowy głosek: r, l, li, k, ki, g, gi, t, d, p, pi, b, bi, w, wi, f, fi. Publikacja Ćwiczymy prawidłową wymowę z Logoludkiem przeznaczona jest do pracy...
16,50 * 21,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 16,50 zł

Opis

Przedstawiamy interaktywną publikację pomocną w rozwoju percepcji wzrokowej, orientacji przestrzennej, a przede wszystkim w utrwalaniu prawidłowej wymowy głosek: r, l, li, k, ki, g, gi, t, d, p, pi, b, bi, w, wi, f, fi.

Publikacja Ćwiczymy prawidłową wymowę z Logoludkiem przeznaczona jest do pracy z dziećmi w różnym wieku, zarówno przedszkolnym, jak i młodszym szkolnym.

Książka zawiera dziesięć kolorowych ilustracji wraz z ich czarno-białymi odpowiednikami, które służą zabawom manualnym (kolorowanie, rysowanie po śladzie, wycinanie, przyklejanie), oraz materiał sylabowy, wyrazowy i zdaniowy do zastosowania w ćwiczeniu prawidłowej artykulacji wymienionych głosek.

Zadaniem dziecka jest wyszukiwanie na ilustracji przedmiotów czy osób, których nazwy zawierają ćwiczone głoski. Dodatkową atrakcją jest odszukanie ukrytego na każdym obrazku Logoludka, który w tej książeczce pełni rolę przewodnika i towarzysza zabawy. Dzięki czarno-białym ilustracjom dziecko utrwala poprawną artykulację, gdyż kolorując wybrane elementy obrazka, powtarza nazwę i ćwiczy wymowę.

Ćwiczymy prawidłową wymowę z Logoludkiem to publikacja uniwersalna, można z niej korzystać podczas zajęć grupowych, indywidualnych, w przedszkolach, szkołach, gabinetach terapeutycznych. Proponowane ćwiczenia sprawdzą się też jako rodzinna rozrywka, która dostarczy wiele radości i satysfakcji, rozbudzi wyobraźnię oraz ciekawość.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości. Sprawdź sekcję FAQ

Kto jest autorem "Ćwiczymy prawidłową wymowę z logoludkiem"?
Katarzyna Szłapa, Iwona Tomasik, Magdalena Batko to autorzy tego podręcznika.
Są autorami niewielu podręczników szkolnych, ale ich treści są bardzo wartościowe. Często autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko do dwóch materiałów edukacyjnych, skupiając się bardziej na eksploracji dziedziny nauczania. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem idą w parze.

Jak się upewnić, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj dokładnie wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na tytuł, autora/autorów oraz wydawnictwo. Miej na uwadze, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Z tego powodu warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli bądź z listy podręczników szkolnych przesłanych przez szkołę.


Ile stron ma ta pozycja?
88 - tyle stron liczy ta książka.
Jest wypełniona edukacyjną treścią udoskonaloną ilustracjami. Zawiera wartościowe i starannie dobrane informacje, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego przedmiotu.


Kiedy wydano tę publikację?
Ten podręcznik wydano w 2019 roku. Od wielu lat jest cenioną kopalnią wiedzy i narzędziem dla wielu szkół. Przez lata zdobył duże zaufanie nauczycieli, co potwierdza jego wartość edukacyjną.


W jaką okładkę oprawiony jest podręcznik?
Podręcznik ma miękką okładkę, dzięki czemu bardzo wygodnie korzysta się z niego nawet w podróży do szkoły.


W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zakupie odpowiednich zeszytów! Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu artykułami, które cieszą jego oko, np. piórnik z ulubionym bohaterem oraz plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę weselej. Sprawdź, jakie produkty do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że z pewnością znajdziesz coś inspirującego.


Czy jeśli pomylę się podczas kupowania to czy mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz zwrócić produkt, dowiesz się tutaj.


Szczegóły - Ćwiczymy prawidłową wymowę z logoludkiem

  • Autorzy: Iwona Tomasik, Katarzyna Szłapa, Magdalena Batko
  • Wydawnictwo Harmonia
  • Rok wydania: 2019
  • Oprawa: Miękka
  • Ilość stron: 88
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788380802261
  • Język: polski
  • Podtytuł: Zabawy utrwalające wymowę głosek: r, l, li, k, ki, g, gi, t, d, p, pi, b, bi, w, wi, f, fi oraz usprawniające percepcję wzrokowo-przestrzenną
  • ISBN: 9788380802261

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>