Logopedia ćwiczenia

Jak zachęcić dziecko do ćwiczeń logopedycznych? Jak sprawić, by były one urozmaicone, ciekawe, ale równocześnie skuteczne? Zajrzyj do naszych ćwiczeń logopedycznych i zainspiruj się! "Logopedia. Ćwiczenia logopedyczne" to zbiór ćwiczeń dla Ciebie i Twojego dziecka. Pomogą Wam przezwyciężyć problemy...
6,85 * 10,49 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,85 zł

Opis

Jak zachęcić dziecko do ćwiczeń logopedycznych? Jak sprawić, by były one urozmaicone, ciekawe, ale równocześnie skuteczne? Zajrzyj do naszych ćwiczeń logopedycznych i zainspiruj się! "Logopedia. Ćwiczenia logopedyczne" to zbiór ćwiczeń dla Ciebie i Twojego dziecka. Pomogą Wam przezwyciężyć problemy w wymowie, będąc świetnym narzędziem do pracy w domu. Ta miękka książeczka liczy 32 strony pełne kolorowych ilustracji, przyciągając uwagę malucha i zachęcając do korzystania z niej. Niewielki format, zbliżony do rozmiaru zeszytu A5, jest niezwykle poręczny, łatwy do zabrania ze sobą na wakacje czy inny pobyt poza domem. Jak wiadomo, ćwiczenia logopedyczne wymagają regularności i poświęcenia im czasu każdego dnia, dlatego ta książeczka może pomóc wyrobić dobry nawyk i skojarzyć go z przyjemnością, a nie nużącym obowiązkiem. Pierwsze efekty niewątpliwie zachęcą i zmotywują Was do kolejnych działań, rozwijając umiejętność ładnego i wyraźnego mówienia. Pozycja ta zawiera różnego rodzaju wierszyki i wyliczanki, jak również propozycje zabaw, które oprócz walorów logopedycznych, staną się świetną formą spędzania wspólnego czasu z dzieckiem. Wydawnictwo Books and Fun ma w ofercie wiele propozycji dla najmłodszych, specjalizuje się w materiałach edukacyjnych. Proponuje także kolorowanki, bajki czy zeszyty kreatywne. Inne pozycje to m.in. "Logopedia. Wesoła nauka", "Moja pierwsza logopedia", "Łubu-dubu, czyli logopedia. Gimnastyka buzi i języka".

Książeczka "Logopedia ćwiczenia" jest pracą zbiorową, więc do tworzenia treści zaangażowanych było kilka osób.

"Logopedia ćwiczenia" to książka z kategorii kreatywnych i rozwijających publikacji dla dzieci. Tego typu tytuły zachęcają przedszkolaki do różnorodnych aktywności twórczych. Ponadto uczą nowych umiejętności, ćwiczą te już nabyte i pomagają odkrywać pasje. Coś pożytecznego i dobra zabawa w jednym!

Przedszkolaki w wieku 5-7 lat rozwijają się w tym okresie bardzo intensywnie. Zachodzące procesy warto wspierać m.in. za pomocą odpowiednich książek.

5 zalet czytania książek z dziećmi:

  • Poprawia zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny urwisa.
  • Dzięki lekturze rozbudza się w nich ciekawość świata. Ta książeczka z całą pewnością skłoni go do zadawania pytań.
  • Kontakt dzieci z kolorowymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Poza tym lektura książek wspomaga przedszkolaków w kształceniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie fraz trenuje aparat mowy i poszerza zakres słownictwa.
  • Czytanie to wspaniała rozrywka dla dziecka i opiekuna. Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

Książkę wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że jest stosunkowo lekka, wyruszając na wycieczkę, bez problemu można ją zapakować dziecku do torby.

Jest to dość krótka książka - ma 32 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

"Logopedia ćwiczenia" opublikowało Wydawnictwo Books And Fun. Jeśli ta książeczka zainteresuje szkraba, to wybierz też inne pozycje tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych sum, aby zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.