Czytanki naklejanki. Disney Junior Miki. Dzień pełen wrażeń

Przeżyj fantastyczną przygodę z księżniczką Rayą! Dawniej Kumandra była domem dla ludzi i smoków. Ale któregoś dnia panujący w niej pokój zburzyły Druuny, złowrogie czarne chmury, które przemieniały żywe istoty w kamień. Wtedy smoki zniknęły z jednym wyjątkiem. Aby przepędzić Druuny i uratować swój...
7,17 * 7,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,92 zł

Opis

Przeżyj fantastyczną przygodę z księżniczką Rayą!

Dawniej Kumandra była domem dla ludzi i smoków. Ale któregoś dnia panujący w niej pokój zburzyły Druuny, złowrogie czarne chmury, które przemieniały żywe istoty w kamień. Wtedy smoki zniknęły z jednym wyjątkiem.

Aby przepędzić Druuny i uratować swój lud, Raya wyrusza na niesamowitą wyprawę musi odnaleźć Sisu, ostatnią ze smoków. Na szczęście może liczyć na pomoc swojego wiernego przyjaciela Tuk Tuka. Razem są gotowi stawić czoła wszystkim niebezpieczeństwom, które czyhają na nich po drodze...

Książeczka "Czytanki naklejanki. Disney Junior Miki. Dzień pełen wrażeń" jest pracą zbiorową, więc za stworzenie treści odpowiada kilka osób.

Podaruj w prezencie dziecku książeczkę "Czytanki naklejanki. Disney Junior Miki. Dzień pełen wrażeń". Należy ona do kategorii ?Kolorowanki naklejanki?. Zapewnisz dziecku sposób na twórczą zabawę, która w dodatku pozytywnie wpłynie na rozwijanie umiejętności dobierania kolorów czy identyfikowania kształtów. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości, gdyż wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Może również zredukować stres i poprawić nastrój.

Książka jest w miękkiej oprawie. Poręczne i lekkie wydanie sprawia, że wyruszając na wyprawę, bez przeszkód można ją zapakować do plecaka dziecka.

Pozycja "Czytanki naklejanki. Disney Junior Miki. Dzień pełen wrażeń" została udostępniona przez Wydawnictwo Olesiejuk. Jeśli ta książeczka spodoba się szkrabowi, to sprawdź także pozostałe tytuły od tego wydawcy.

Masz nieduży budżet? Ta książeczka to okazyjny wybór.

Szczegóły - Czytanki naklejanki. Disney Junior Miki. Dzień pełen wrażeń

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>