Czytanki naklejanki. Disney Pixar. Auta. Szafa grająca

Oto kolejna przygoda ulubionych bohaterów kultowej animacji „Auta“. Złomek skonstruował fantastyczna szafę grającą. Problem w tym, że nikt w Chłodnicy Górskiej nie ma czasu, by zapoznać się z nowym dziełem Złomka. A wszystko przez psotne traktory... W każdym tytule serii „Czytanki naklejanki“ młody...
7,17 * 8,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,76 zł

Opis

Oto kolejna przygoda ulubionych bohaterów kultowej animacji „Auta“.

Złomek skonstruował fantastyczna szafę grającą. Problem w tym, że nikt w Chłodnicy Górskiej nie ma czasu, by zapoznać się z nowym dziełem Złomka. A wszystko przez psotne traktory...

W każdym tytule serii „Czytanki naklejanki“ młody czytelnik znajdzie opowiadanie oraz arkusz z 30 naklejkami. Część z nich przyda się do zabawy, a część można umieścić w odpowiednich miejscach na stronach, tak by uzupełnić czytaną historię. Resztę można wykorzystać do zabawy. Idealne rozwiązanie, by zachęcić dziecko do aktywnego czytania. Zabawa naklejkami nie tylko przegonią nudę, ale też pozwolą dzieciom rozwinąć wyobraźnię, spostrzegawczość, koordynację ręka-oko oraz ćwiczyć pamięć. I najważniejsze - aktywnie czytać i słuchać.

Historyjka "Czytanki naklejanki. Disney Pixar. Auta. Szafa grająca" to opracowanie zbiorowe, więc nad przygotowaniem treści pracowało kilka osób.

"Czytanki naklejanki. Disney Pixar. Auta. Szafa grająca" to publikacja z kategorii "Kolorowanki i naklejanki". Książki z tej sekcji dają maluchom możliwość twórczej zabawy oraz ćwiczą motorykę. Warto zaznaczyć, że kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość, ponieważ wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Pomoże także redukować stres i poprawiać nastrój.

Twoje dziecko interesuje się pojazdami? Z opisywaną książeczką ma szansę poznać fascynujący świat maszyn!

Publikację wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że nie waży za dużo, wyruszając na wyprawę, bez przeszkód można ją wrzucić dziecku do plecaka lub torby.

Pozycja Czytanki naklejanki. Disney Pixar. Auta. Szafa grająca została opublikowana przez Wydawnictwo Olesiejuk. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę dziecko, to zobacz również pozostałe pozycje od tego wydawcy.

Dysponujesz niewielkim budżetem? Ta książeczka to niekosztowny wybór.