Darwin. Opowieść o naszej wielkiej rodzinie. Czytam sobie. Poziom 3

Co wiemy dzięki Karolowi Darwinowi? Jak doszło do przełomowych odkryć jednego z najsłynniejszych przyrodników w dziejach? Co właściwie z nich wynika? I czy da się o tym wszystkim opowiedzieć prosto, zrozumiale i ciekawie? Jasne, że się da, o czym przekonuje się mała Hania, gdy prosi tatę, by...
10,63 * 14,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 10,14 zł

Opis

Co wiemy dzięki Karolowi Darwinowi? Jak doszło do przełomowych odkryć jednego z najsłynniejszych przyrodników w dziejach? Co właściwie z nich wynika? I czy da się o tym wszystkim opowiedzieć prosto, zrozumiale i ciekawie? Jasne, że się da, o czym przekonuje się mała Hania, gdy prosi tatę, by opowiedział jej o Darwinie.

„Darwin. Opowieść o naszej wielkiej rodzinie. Czytam sobie. Poziom 3” to wyjątkowa książeczka opowiadająca o teorii ewolucji przeznaczona do nauki czytania dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Wciągająca lektura pozwoli małym czytelnikom doskonalić umiejętność czytania, a przy okazji poszerzyć wiedzę o ewolucji. 

„Darwin. Opowieść o naszej wielkiej rodzinie” to książeczka Mikołaja Golachowskiego z trzeciego poziomu popularnej serii „Czytam sobie”. Będzie idealna do wprawiania się w czytaniu dla dzieci, które już samodzielnie składają słowa i zdania. W książeczce znajdziesz:

  • ciekawy, dłuższy tekst o długości ok. 2500-2800 wyrazów;
  • czytelną, dużą czcionkę ułatwiającą czytanie;
  • umieszczony na końcu alfabetyczny słowniczek trudniejszych słów, które w tekście oznaczone są symbolem gwiazdki;
  • zajmujące niewiele miejsca, czarno-białe ilustracje Doroty Wojciechowskiej-Danek, dzięki czemu dzieci będą miały poczucie obcowania z prawdziwą książką, gdzie jest więcej tekstu niż ilustracji.

Szczegóły - Darwin. Opowieść o naszej wielkiej rodzinie. Czytam sobie. Poziom 3

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>