Destination. B2. Grammar&Vocabulary. Student's Book

Wydawnie bez klucza Seria Destination to zbiór ćwiczeń gramatycznych i leksykalnych przeznaczonych dla uczniów na poziomach od B1 do C2 (Intermediate do Advanced). Każda książka zawiera ciekawe zadania napisane w formacie zbliżonym do tych spotykanych na egzaminach Cambridge ESOL , TELC i IELTS....
122,06 * 126,50 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 126,50 zł

Opis

Wydawnie bez klucza

Seria Destination to zbiór ćwiczeń gramatycznych i leksykalnych przeznaczonych dla uczniów na poziomach od B1 do C2 (Intermediate do Advanced). Każda książka zawiera ciekawe zadania napisane w formacie zbliżonym do tych spotykanych na egzaminach Cambridge ESOL , TELC i IELTS. Systematyczne powtórki i konsekwentne utrwalanie wiadomości zapewniają jeszcze skuteczniejsze zapamiętywanie materiału.

Destination B2 to zbiór ćwiczeń gramatycznych i leksykalnych przeznaczonych dla uczniów przygotowujących się do egzaminów na poziomie B2 (np. B2 First lub IELTS Band 5). Gramatykę i słownictwo zaprezentowano w przejrzystych tabelkach, co znacznie ułatwia ich zrozumienie i przyswojenie. Zbiór przydatnych informacji na końcu książki o czasownikach nieregularnych i złożonych, słownictwie, związkach frazeologicznych i innych zagadnieniach wspiera uczniów w samodzielnej pracy w domu.

Szczegóły - Destination. B2. Grammar&Vocabulary. Student's Book

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>