Dziadkowie piranie i inne historie

Nikoś i jego dziadek jeżdżą razem na rowerach, czytają, rozmawiają o sztuce, rozwiązują zadania z matematyki… A wszystko to, oczywiście, gdy nie uciekają przed stadem piranii! Bo dziadkowie i babcie nie tylko uczą nas wielu rzeczy, ale są świetnymi kompanami do zabawy. To nasi najbardziej oddani...
25,78 * 36,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 24,66 zł

Opis

Nikoś i jego dziadek jeżdżą razem na rowerach, czytają, rozmawiają o sztuce, rozwiązują zadania z matematyki… A wszystko to, oczywiście, gdy nie uciekają przed stadem piranii! Bo dziadkowie i babcie nie tylko uczą nas wielu rzeczy, ale są świetnymi kompanami do zabawy. To nasi najbardziej oddani przyjaciele.

Wzruszająca, pełna humoru i czułości opowieść o niezwykłej relacji łączącej dziadków z wnukami – ważnej i wartościowej dla obu stron. Miłość i wsparcie dziadków daje dzieciom poczucie bezpieczeństwa, przynależności do rodziny i bycia kochanym. Z kolei więź z wnukami wpływa na większą aktywność dziadków i sprawia, że czują się potrzebni.

Książka, która łączy pokolenia!

Za treścią historyjki "Dziadkowie piranie i inne historie" stoi Bonilla Rocio.

"Dziadkowie piranie i inne historie" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej książki to gwarancja świetnej zabawy. Krótka forma to dobry pomysł, by kilkuletnie dziecko utrzymało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Chcąc wspierać poprawny rozwój maluchów w wieku od 5 do 7 lat, warto wręczać im odpowiednie książki.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspomaga rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Poprawia zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny malucha.
  • Poprzez lekturę rozbudza się u nich ciekawość świata. Ta książeczka z całą pewnością pobudzi go do zadawania pytań.
  • Obrazy uzupełniające treść pomogą szerzej poznać historię i ją zrozumieć. Są również doskonałym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności dzieci.
  • Czytanie jest również bardzo dobrym sposobem kształcenia umiejętności mowy i umiejętności opowiadania.
  • To super zabawa dla dziecka i dorosłego! Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim więź.

Opowieść wydano w twardej oprawie. Dzięki takiemu wykonaniu lektura dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jest to krótka produkcja - ma 48 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

Publikacja "Dziadkowie piranie i inne historie" została udostępniona przez Wydawnictwo Papilon. Jeśli ta książeczka zaintryguje szkraba, to zobacz też pozostałe pozycje od tego wydawcy.