Effekt Neu 3. Podręcznik do języka niemieckiego dla liceum i technikum

Effekt Neu 3. Język niemiecki. Liceum i technikum. Podręcznik z nagraniami. Nowa edycja 2023-2025 od pierwszych lekcji zachęca uczniów do komunikowania się w języku niemieckim. Zawiera nowoczesne treści i słownictwo niezbędne do porozumiewania się w życiu codziennym. Tematy i język podręcznika są...
69,99 * 71,60 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 67,02 zł

Opis

Effekt Neu 3. Język niemiecki. Liceum i technikum. Podręcznik z nagraniami. Nowa edycja 2023-2025 od pierwszych lekcji zachęca uczniów do komunikowania się w języku niemieckim. Zawiera nowoczesne treści i słownictwo niezbędne do porozumiewania się w życiu codziennym. Tematy i język podręcznika są świetnie dostosowane do zainteresowań współczesnych nastolatków. Uzupełnieniem podręcznika jest zeszyt ćwiczeń Effekt Neu 3. Język niemiecki. Liceum i technikum. Zeszyt ćwiczeń. Nowa edycja 2023-2025. Część 3 podręcznika została podzielona na 7 rozdziałów: - Wiederholung - Sport mag doch jeder - Feste und Feiertage - Kulturzeit - Technik - Natur pur - Konsum W części 3 wszystkie nagrania do podręcznika będą dostępne za pomocą kodu QR. Atuty Effekt Neu: Effekt Neu to więcej narzędzi, łatwiejsza i bardziej efektywna praca - Wizualizacje, schematy i rysunki, dodane w sekcji Grammatik, ułatwiają zrozumienie reguł gramatycznych. - Liczne dialogi w nowej sekcji Dialogtraining pomagają doskonalić umiejętność mówienia i ułatwiają prowadzenie rozmów w języku niemieckim. - Zadania projektowe w sekcji Projekte zachęcają uczniów do samodzielnego przygotowania materiałów na temat życia i osiągnięć znanych niemieckich osobistości ze świata mody i sportu. - Nowe lekcje w Extras: lekcje o niemieckich piosenkach, o walentynkach, niemieckich influencerach pomagają zainteresować uczniów językiem. - Modyfikacja zadań w materiale lekcyjnym, jak aktualizacja tekstów, dodanie nagrań, wymiana zdjęć, zachęca ucznia do ćwiczenia umiejętności. Nauka niemieckiego spójna z zainteresowaniami i potrzebami współczesnej młodzieży - Tematyka podręcznika osadzona jest w realiach krajów niemieckojęzycznych, dzięki czemu uczniowie poznają ich kulturę i tradycje. - Materiały nawiązujące do niemieckiej popkultury, piosenek, zespołów muzycznych oraz znanych influencerów, zaciekawią uczniów tematem. - Teksty koncentrują się wokół zainteresowań młodych ludzi, a prezentowany styl jest zbliżony do naturalnego sposobu komunikacji współczesnych nastolatków. - Tymeks Blog - internetowy pamiętnik prowadzony przez polskiego nastolatka uczącego się języka niemieckiego jest dodatkową opcją do realizacji w szkole lub w domu. Kompletne przygotowanie do Nowej Matury od 2023 roku - Ćwiczenia na wszystkie sprawności językowe: mówienie, pisanie, czytanie ze zrozumieniem i słuchanie ze zrozumieniem, ułatwią przygotowanie do matury. - Dzięki różnym typom zadań zamieszczonym w podręczniku uczniowie nabywają kompetencje językowe niezbędne do zdania egzaminu dojrzałości z języka niemieckiego. - Zadania w sekcji Sprachtraining, skonstruowane zgodnie z wymaganiami nowej matury, stanowią dla uczniów strategiczną pomoc w przygotowaniach do egzaminu już od pierwszej klasy. - Kompletny arkusz egzaminacyjny zgodny z maturą w Formule 2023 pomoże w sprawdzeniu stopnia przygotowania do matury.

FAQ

Sekcja Q&A

Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Pozycja Effekt Neu 3. Podręcznik do języka niemieckiego dla liceum i technikum została opublikowana przez Wydawnictwo WSiP.


Na podstawie czego powinnam lub powinienem wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia zgodności zamawianych książek szkolnych:
1. Sprawdź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zwróć uwagę na tytuł, autora, wydawnictwo.
3. Sprawdź, czy wymienione wyżej informacje znajdują się na karcie kupowanego produktu.


Jakiego rodzaju okładkę ma ten podręcznik?
Podręcznik został wydany w miękkiej okładce. Dzięki temu, że jest lekka, z łatwością można ją wrzucić do szkolnej torby lub plecaka.


O wydawcy opisywanego podręcznika szkolnego:
Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne to jedno z najstarszych wydawnictw w naszym kraju, które zaczynało swoją działalność w 1945 r. Od publikacji pierwszego podręcznika, opublikowano ponad 25 tysięcy tytułów, z łącznym nakładem ponad 2 mld książek. Obecnie WSiP specjalizuje się w wydawaniu materiałów edukacyjnych, takich jak poradniki, kursy, repetytoria i podręczniki, z udziałem wybitnych ekspertów, naukowców i metodyków. Oprócz tradycyjnych wydań oferuje też serwis internetowy WSiPnet z e-podręcznikami, a także Klub Nauczyciela.

Kiedy wydano "Effekt Neu 3. Podręcznik do języka niemieckiego dla liceum i technikum"?
Rok wydania tego podręcznika to 2023. Zawierając najnowsze informacje, podręcznik staje się bardziej atrakcyjny dla uczniów, którzy chcą być na bieżąco z najświeższymi materiałami.


Co powinien posiadać uczeń oprócz podręczników?
Pamiętaj o zeszytach. Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych zapotrzebowań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu przedmiotami, które mu się podobają, np. piórnik z ulubionym bohaterem oraz plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole raźniej. Sprawdź, jakie przybory szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że z pewnością znajdziesz coś interesującego.


Jeśli pomylę się podczas zakupów to mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale pamiętaj o tym, że przy zakupie online zawsze możesz zwrócić, a w zamian kupić ten właściwy. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak można zwracać nietrafione zakupy? Wszystkie informacje znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Effekt Neu 3. Podręcznik do języka niemieckiego dla liceum i technikum

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>