Elementarz 3latka. Wielka Akademia

Prawie 100 stron zabawy i edukacji zarazem. Zadania i ćwiczenia dostosowane zostały do potrzeb poznawczych 2-latka. Na każdej stronie znajduje się ilustracja i zadanie do wykonania. Polecenia poprzedzone są pytaniami motywującymi dziecko do znalezienia na ilustracji odpowiedzi, ćwiczenia ręki,...
16,88 * 24,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 16,38 zł

Opis

Prawie 100 stron zabawy i edukacji zarazem.

Zadania i ćwiczenia dostosowane zostały do potrzeb poznawczych 2-latka. Na każdej stronie znajduje się ilustracja i zadanie do wykonania. Polecenia poprzedzone są pytaniami motywującymi dziecko do znalezienia na ilustracji odpowiedzi, ćwiczenia ręki, opowiedzenia o tym co widzi, użycia kredki określonego koloru, rysowania, uzupełnienia obrazka naklejką.

Zakres tematyczny zadań: pory roku, poznawanie zwierząt, zabawa w domu i na placu zabaw, życie na wsi, przyjęcie urodzinowe, rośliny, nauka higieny, warzywa i owoce, zdrowe jedzenie, zawody (lekarz, strażak, weterynarz), pojazdy, morze i plaża, ubiór, Przeciwieństwa, relacje przestrzenne (pod-nad, za-przed).

Elementarz 3latka dostarcza Twemu dziecku odpowiedniej wiedzy i utrwala ją, wyrabiając nowe umiejętności, a Tobie rodzicu pozwala dostrzec postępy w nauce.

Zakres zadań i metodyka wprowadzania wiedzy jest adekwatna do wieku dziecka i została przygotowana pod nadzorem dyplomowanego nauczyciela wychowania przedszkolnego. Dzięki niemu Twoje dziecko wyprzedzi rozwojem swoich rówieśników, a dalsza nauka będzie szła mu łatwo. Znacznie szybciej i łatwiej osiągnie kolejne poziomy edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej.

Nagradzaj swoje dziecko!

Wśród naklejek na końcu książki znajdziesz nagrody ze złotym pucharem. Doceniaj nimi swoje dziecko. Wspieraj każdy wysiłek i przyklejaj naklejkę-nagrodę przy wykonywanym zadaniu. Unikaj krytyki. Motywuj malucha pozytywnie. Dawaj mu satysfakcję. Poświęcaj mu czas. Tak budujesz jego poczucie wartości.

Elementarz trzylatka to mądry sposób spędzania czasu przez Twoje dziecko.

Pobierz darmowy fragment

Tytuł "Elementarz 3latka. Wielka Akademia" to opracowanie zbiorowe, więc do przygotowywania zawartości zaangażowanych było kilka osób.

Dzieci bywają ciekawe otaczającej je rzeczywistości. Pogłębiaj wiedzę przedszkolaka wręczając mu książki z kategorii "Poznawanie świata", przykładowo prezentowany tytuł "Elementarz 3latka. Wielka Akademia", to brama do nieograniczonych możliwości odkrywania i eksplorowania otaczającego nas świata. Obserwuj, jak maluch coraz szerzej otwiera oczy ze zdumienia.

Dzieci w wieku 3-4 lat rozwijają się w tym czasie bardzo intensywnie. Zachodzące procesy można wspierać m.in. za pomocą wartościowych książeczek.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspiera rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

 • Wspomaga zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny urwisa.
 • Pobudza w nich ciekawość świata.
 • Oryginalne, barwne ilustracje stymulują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
 • Czytanie jest również nieocenionym sposobem rozwijania zdolności mówienia i umiejętności opowiadania.
 • To doskonała zabawa dla dziecka i dorosłego! Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim relację.

 

Historia jest w miękkiej okładce. Lekkie i poręczne wydanie sprawia, że ruszając na wycieczkę, bez problemu można ją spakować do torby dziecka.

Jeśli po ukończeniu książki, Twoje dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy losów bohaterów tej serii, nie czekaj - sprawdź także kolejne części z serii "Wielka Akademia".

Jest to średnia publikacja - jej długość: 96 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

Publikacja Elementarz 3latka. Wielka Akademia została opublikowana przez Wydawnictwo Bookolika. Jeśli ta książeczka wciągnie małego człowieka, to zobacz również inne pozycje tego wydawcy.

Szczegóły - Elementarz 3latka. Wielka Akademia

 • Wydawnictwo Bookolika
 • Seria Wielka Akademia
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2021
 • Ilość stron: 96
 • Format: 20.5 x 24 cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788396249012
 • Język: polski
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788396249012
 • EAN: 9788396249012
 • Wymiary: 205 x 241 x 7 mm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>