English Class A1+. Podręcznik

English Class powstał z myślą o 8-klasowej szkole podstawowej.  Całkowicie realizuje wymogi podstawy programowej, w tym wszystkie zakresy tematyczne, pozwala elastycznie dopasować ścieżkę kursu do poziomu zaawansowania siódmoklasistów, umożliwia sukces na egzaminie ósmoklasisty. English Class...
44,55 * 47,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 43,11 zł

Opis

English Class powstał z myślą o 8-klasowej szkole podstawowej.  Całkowicie realizuje wymogi podstawy programowej, w tym wszystkie zakresy tematyczne, pozwala elastycznie dopasować ścieżkę kursu do poziomu zaawansowania siódmoklasistów, umożliwia sukces na egzaminie ósmoklasisty.

English Class stawia na autentyczne materiały źródłowe, które otworzą ucznia na świat.

FAQ

Sekcja Q&A

Kto napisał "English Class A1+. Podręcznik"?
Jayne Croxford, Graham Fruen, Arek Tkacz to autorzy tego tytułu.
Są autorami niewielu podręczników szkolnych, ale te treści są wartościowe. Autorzy podręczników mają wyższe stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko do 2 podręczników edukacyjnych, skupiając się bardziej na eksplorowaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Nie u każdego zdarza się, że łączenie wiedzy, a także doświadczenia, z ich przekazywaniem idą w parze.

Skąd mam wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
By dokonać udanych zakupów książek szkolnych:
1. Sprawdź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zwróć uwagę na tytuł, autora, wydawnictwo.
3. Sprawdź, czy wymienione powyżej informacje znajdują się na stronie opisywanego produktu.


Jaka jest liczba stron w tym podręczniku?
128 to długość książki "English Class A1+. Podręcznik".
Jest wypełniona treścią edukacyjną udoskonaloną obrazkami i ilustracjami. Zawarto w niej wartościowe, starannie dobrane informacje, które utrwalają wiedzę z danego zakresu.


Do której klasy i na jakim stopniu nauki jest potrzebny ten podręcznik?
Pozycja została wydana dla uczniów klas Szkoła podstawowa 4. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od nauczyciela, pamiętaj, aby dobrać podręcznik pasujący do poziomu edukacji, na którym jest uczeń.Jakiego rodzaju okładkę ma ten podręcznik?
Podręcznik ma miękką okładkę, co sprawia, że bardzo wygodnie korzysta się z niego nawet na przystanku autobusowym.


Kiedy wydano tę publikację?
Ta pozycja została opublikowana w 2018 roku. Od lat jest uznanym źródłem wiedzy i narzędziem dla wielu szkół. Przez ten okres zdobył duże zaufanie nauczycieli, co świadczy o jego wartości edukacyjnej.


Do której serii publikacji edukacyjnych należy "English Class A1+. Podręcznik"?
Tytuł ten należy do popularnej serii "English Class".
Podobnie jak pozostałe tytuły z tego cyklu, podręcznik został stworzony w celu zapewnienia uczniom spójnych materiałów edukacyjnych, których uważna lektura wspomoże rozwój wiedzy i umiejętności w sposób uporządkowany i logiczny.


Co powinien posiadać uczeń oprócz podręczników?
Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze nabycie zeszytów. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu artykułami szkolnymi, które cieszą jego oko, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę raźniej. Sprawdź, jakie komplety szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że na pewno znajdziesz coś interesującego.


Czy w razie pomyłki mogę zwrócić lub wymienić zakupiony podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale pamiętaj o tym, że przy zakupie online możesz zwrócić, i w zamian kupić odpowiedni. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zwracać produkty? Komplet informacji znajdziesz tutaj.


Szczegóły - English Class A1+. Podręcznik

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>