Fiszki Grajki 6-7 lat

"Fiszki Grajki: Zabawy Edukacyjne" na 40 kartach zawierają 160 zróżnicowanych zabaw edukacyjnych dostosowanych poziomem trudności do 5-6-latków. Podczas pracy z GRAJKAMI dzieci ćwiczą spostrzegawczość i koncentrację, uczą się logicznego myślenia, poszerzają wiedzę o świecie, wzbogacają słownictwo...

10.27 zł

-14%

11.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

"Fiszki Grajki: Zabawy Edukacyjne" na 40 kartach zawierają 160 zróżnicowanych zabaw edukacyjnych dostosowanych poziomem trudności do 5-6-latków. Podczas pracy z GRAJKAMI dzieci ćwiczą spostrzegawczość i koncentrację, uczą się logicznego myślenia, poszerzają wiedzę o świecie, wzbogacają słownictwo i, oczywiście, dobrze się bawią!  

Na czym to polega? 160 zabaw edukacyjnych zaprezentowaliśmy na 40 kolorowych, dwustronnych kartach. Na awersie każdej karty znajdują się znane i lubiane przez dzieci zabawy:   rozwiąż labirynt, znajdź różnicę, uzupełnij szeregi, ułóż historyjkę obrazkową, pokaż, co nie pasuje, dopasuj kształty…   Na rewersie zamieściliśmy dodatkowe zagadki i zadania, które wymagają od dziecka zastanowienia się, wyrażenia własnej opinii, pozwalające nam, dorosłym, na prowadzenie z dzieckiem ciekawych rozmów. Dzięki temu nie testujemy, a uczymy myślenia.  

Dlaczego Grajki? Dopracowana w każdym szczególe szata graficzna tworzy wspaniałe tło dla treści edukacyjnych. Ponieważ poczucie estetyki kształtuje się już od najmłodszych lat, zależało nam, żeby poprzez GRAJKI dzieci obcowały z wartościową grafiką. Podobnie jak poziom trudności zabaw, jest ona dostosowana do wieku dzieci. Przy tworzeniu ilustracji zwracaliśmy też szczególną uwagę na to, aby przedstawiały one świat takim, jakim jest, w realnych kolorach, kształtach czy proporcjach.   Ciekawy format, mądre treści i przemyślana grafika, to najważniejsze wyróżniki GRAJEK. Rodzice docenią wygodę użytkowania jaką daje spirala, którą spięte są karty.

Książeczka jest poręczna, można ją zabrać ze sobą na spacer, do samochodu czy w plener. Dzieci też będą zadowolone, gdyż dzięki spirali zabawa z GRAJKAMI staje się bardziej angażująca i sprawia im więcej radości. Podsumowując: zabawy ćwiczą spostrzegawczość, koncentrację, umiejętność logicznego myślenia, rozwijają wiedzę o świecie, poszerzają słownictwo.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Fiszki Grajki 6-7 lat

  • Autor: Kinga Perczyńska
  • Seria Mądre Dziecko
  • Rok wydania: 2017
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788378432456
  • Język: polski
  • ISBN: 9788378432456
  • EAN: 9788378432456
  • Wymiary: 9.5x17 cm