Kolorowanka Znaki drogowe

Za którym znakiem trzeba koniecznie skręcić w lewo? Dlaczego jedne znaki są na żółtym, a inne na niebieskim tle? Jak oznaczone jest przejście dla pieszych?Najważniejsze znaki ostrzegawcze, informacyjne, nakazu i zakazu na 32 stronach to doskonałe wsparcie w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej....
6,30 * 6,39 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,26 zł

Opis

Za którym znakiem trzeba koniecznie skręcić w lewo? Dlaczego jedne znaki są na żółtym, a inne na niebieskim tle? Jak oznaczone jest przejście dla pieszych?
Najważniejsze znaki ostrzegawcze, informacyjne, nakazu i zakazu na 32 stronach to doskonałe wsparcie w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Dziecko poprzez zabawę nauczy się rozpoznawać znaki drogowe, wypełniając wg wzoru kolorami kontury, oswoi się z podstawowymi regułami obowiązującymi na drodze.

Historyjka "Kolorowanka. Znaki Drogowe" jest opracowaniem zbiorowym, więc nad przygotowaniem zawartości pracowało kilka osób.

Sięgnij po tę książeczkę, jeśli szukasz wartościowej publikacji dla kilkulatka. Wypełni mu czas i dodatkowo zainspiruje do twórczych zabaw, pozytywnie oddziałując na jego rozwój i odkrywanie pasji. Coś pożytecznego i dobra zabawa w jednym!

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i przyspiesza rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wzmacnia zdolność łączenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów.
  • Pobudza w nich zainteresowanie światem.
  • Oryginalne, kolorowe ilustracje rozbudowują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie jest również doskonałym sposobem doskonalenia zdolności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to super rozrywka dla dziecka i dorosłego! Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim więź.

Książka ma miękką okładkę, co sprawia, że wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko czeka, aż tata skończy wizytę u fryzjera.

Jest to bardzo krótka lektura - ma 32 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

"Kolorowanka. Znaki Drogowe" opublikowało Wydawnictwo Martel. Jeśli ta książeczka zaintryguje dziecko, to zobacz też inne pozycje od tego wydawcy.

Ten tytuł to dobry przykład, że nie musisz wydawać dużych sum, by zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.