Formeds Bicaps B3 60 kaps.

Suplement diety Witamina B3 przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Porcja dzienna - 1 kapsułka zawiera (referencyjna wartość spożycia %): Niacyna - 500 mg NE (3 125 %), w tym: amid kwasu nikotynowego - 490 mg, kwas nikotynowy - 10 mg. Składniki: niacyna (amid kwasu...

31.49 zł

-30%

44.99 zł

Cena za kaps. : 0.52zł

Dodaj do schowka

Opis

B3 to jeden z najtrwalszych związków reprezentujących witaminy z grupy B. Rozpuszcza się w wodzie i jest niezwykle odporna na działanie wysokich temperatur czy promieni UV. Witaminę B3 można znaleźć  także w konkretnych produktach spożywczych, m.in. w orzechach, mięsie, ziemniakach, produktach zbożowych (kasza jęczmienna, otręby pszenne itd.), roślinach strączkowych czy mleku.

Pojawiające się zmęczenie, bóle głowy, kłopoty z koordynacją ruchową czy suchość skóry – to wszystko może świadczyć o zbyt niskim stężeniu witaminy B3 w organizmie. Powodem może być nieodpowiednia dieta, ale także niektóre przebyte choroby mające wpływ na pracę jelit czy nerek. Bicaps B3 firmy Formeds to suplement diety, który pomaga utrzymać odpowiedni poziom witaminy w organizmie. 

Formeds to firma zlokalizowana w Poznaniu, swoją działalność skupiająca na produkcji suplementów diety w postaci proszku lub tabletek. Dostarczanie odpowiednich ilości składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego działania organizmu to czasami nie lada wyzwanie – Formeds wychodzi naprzeciw osobom pragnącym zadbać o swoje zdrowie i urozmaicić odpowiednio przygotowaną dietę o pełnowartościową suplementację. Produkty Formeds są całkowicie bezpieczne dla zdrowia, w ich produkcji nie wykorzystuje się bowiem sztucznych ulepszaczy i chemicznych konserwantów. Najwyższa jakość w przystępnej cenie – zapraszamy!

Porcja dzienna - 1 kapsułka zawiera (referencyjna wartość spożycia %):

  • Niacyna - 500 mg NE (3 125 %),
  • w tym: amid kwasu nikotynowego - 490 mg,
  • kwas nikotynowy - 10 mg.

Składniki: niacyna (amid kwasu nikotynowego, kwas nikotynowy), pullulan (otoczka kapsułki).

Ilość porcji w opakowaniu: 60.

Zawartość opakowania netto: 30 g.

Opakowanie: W jednym opakowaniu znajduje się 60 gramów kapsułek Bicaps B3, każda kapsułka zawiera w sobie 500 mg składników.

Wskazówki spożycia: Kapsułkę spożywamy raz dziennie, zawsze w trakcie posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki spożycia Bicaps B3.

Sposób przygotowania: Spożyć 1 kapsułkę 1 raz dziennie w trakcie posiłku.

Sposób przechowywania: Kapsułki należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w oryginalnym, szczelnie zamkniętym opakowaniu. Zaleca się pokojową temperaturę i suche pomieszczenie – chronić przed światłem. Po każdym spożyciu zamknąć opakowanie.

Dodatkowe uwagi: Stosowanie używek, takich jak alkohol czy papierosy, może spowodować gorsze wchłanianie się suplementu. Powinien ON być częścią zbilansowanej diety. Nie stosować u kobiet w ciąży bądź karmiących matek.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje: Suplemnet diety. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży, karmiące i dzieci bez konsultacji lekarskiej. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Zalecamy zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Dane producenta: FORMEDS Sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 184, 60-166 Poznań, NIP: 7811894087

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Formeds Bicaps B3 60 kaps.

  • Producent: Formeds
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5902768866728
  • EAN: 5902768866728