Foxy Ręcznik papierowy Cartapaglia

Ręcznik 2 warstwowy. Cartapaglia doskonała do produktów smażonych. Bardzo mocna i chłonna z powodu zastosowania extra grubego papieru. Długa rolka: +20% dłuższa od standardowego ręcznika. Delikatnie barwiona i dekorowana żeby podkreślić jej unikalność. Wytłoczenie wzmocnione VORTEX.

8.99

Dodaj do schowka

Opis

Ręcznik papierowy to chyba jeden z ważniejszych rzeczy w naszej kuchni. To niezbędny przyjaciel każdej gospodyni domowej. Warto zatem wiedzieć, jakie ręcznik kupować, aby były one ekonomiczne i starczały na długo.

Najważniejsze w ręcznikach papierowych jest to, z ilu oraz z jakiej jakości warstw się składają. W zależności od tego, jakie będzie ich główne zastosowanie, możemy wybrać delikatne, które posłużą wytarciu mokrych dłoni, średniej grubości, które są najczęściej wybierane przez konsumentów, lub kilkuwarstwowe, które sprawdzą się jako pogromcy ciężkich do zmycia substancji.

Jeśli zależy nam na ręczniku, który sprawnie pozbędzie się tłuszczu z naszej patelni, najlepszym rozwiązaniem będzie ręcznik papierowy Cartapaglia. To innowacyjność w prostym wydaniu! Dwie warstwy bardzo grubego materiału sprawią, że zaledwie jeden ręcznik wchłonie tłuszcz oraz pozbędzie się innych zanieczyszczeń.

Co wyróżnia ręczniki papierowe Cartapaglia na tle innych? Rolki są niestandardowej długości i starczają na bardzo długo. Wszyscy dobrze wiemy, jak szybko ręczniki potrafią się zużyć, dlatego warto postawić na coś sprawdzonego!

Jeśli ważny jest dla nas wygląd produktu, ręcznik Cartapaglia spełni wszelkie oczekiwania. Jest on lekko zabarwiony i posiada ozdobny, unikatowy wzór, który pięknie wygląda. Aby uprzyjemnić sobie pracę, otaczajmy się nie tylko praktycznymi, ale i ładnymi przedmiotami.

Składniki - Foxy Ręcznik papierowy Cartapaglia

100% czystej wyselekcjonowanej celulozy.

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowywać w suchym pomieszczeniu.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Cartapaglia jest przetestowana do kontaktu z żywnością i również odpowiednia do uzycia w kuchenkach mikrofalowych.

Dane producenta/dystrybutora

ICT Poland Sp. z o.o. ul. Włoska 3 , 66-470 Kostrzyn n/Odrą

Recenzje

Ocena 

Uwielbiam mieć tan papier w kuchni ze względu na ciepły odcień, jak i dobrą chłonność.

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Foxy Ręcznik papierowy Cartapaglia

  • Producent: Foxy
  • Kod producenta: 002023
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900935002023
  • EAN: 5900935002023
  • Wymiary: 23 x 12 x 24 cm

Inni Klienci kupili również