Fred pogromca suszy

O środowisko może dbać każdy, niezależnie od wieku i rasy! Fred - psi ekolog - to wie. Segreguje śmieci, zmywa ekologicznie - własnym językiem! Kąpie się w kałużach i zbiera deszczówkę. Doskonale wie, że dbanie o świat trzeba zacząć od własnego podwórka. Po przeczytaniu tej książki każde dziecko...
17,30 * 29,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 17,04 zł

Opis

O środowisko może dbać każdy, niezależnie od wieku i rasy! Fred - psi ekolog - to wie. Segreguje śmieci, zmywa ekologicznie - własnym językiem! Kąpie się w kałużach i zbiera deszczówkę. Doskonale wie, że dbanie o świat trzeba zacząć od własnego podwórka. Po przeczytaniu tej książki każde dziecko zakręci wodę przy myciu zębów. I o to chodzi - bo edukacja ekologiczna najmłodszych to najlepszy sposób na ratowanie naszej planety.

Barbara Kosmowska jest autorem książki "Fred pogromca suszy".

Książka pt. "Fred pogromca suszy" została przypisana do kategorii "Bajki wiersze i opowiadania". Idealnie nadaje się do czytania o każdej porze dnia, również przed zaśnięciem. Pozytywne historyjki z morałem dają dziecku doskonałą rozrywkę oraz tłumaczą świat. Wybór krótkich bajek to dobry pomysł, by kilkuletnie dziecko utrzymało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Dzieci w wieku 3-2 lat rozwijają się w tym czasie wyjątkowo szybko. Zachodzące procesy warto wspierać m.in. za pomocą wartościowych lektur.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i ułatwia rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Wspiera zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny krasnala.
  • Rozbudza w nich zainteresowanie światem.
  • Kontakt dzieci z kolorowymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie jest również świetnym sposobem kształcenia zdolności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to super rozrywka dla dziecka i dorosłego. Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

Publikację wydano w twardej okładce. Dzięki dobremu jakościowo wykonaniu lektura znacznie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jeśli po przeczytaniu książki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na więcej losów bohaterów tego cyklu, nie czekaj - sprawdź także inne bajki z serii "Poduszkowce".

Jest to krótka lektura - ma 40 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

"Fred pogromca suszy" opublikowało Wydawnictwo Literatura. Jeśli ta książeczka wciągnie małego człowieka, to sprawdź również inne publikacje od tego wydawcy.