O pszczole , która myślała, że to źle być pszczołą

Pszczółka Stefcia jest robotnicą zbieraczką. Codziennie wylatuje z ula kilkanaście razy. Zbiera kwiatowy pyłek. Uff, to ciężka praca, której Stefcia... nie rozumie. Po co się tak męczy? - Nie chodzi o miód, choć wielu się tak wydaje - odpowiada jej królowa matka. Zatem o co? Czy wiecie?
17,53 * 29,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 17,03 zł

Opis

Pszczółka Stefcia jest robotnicą zbieraczką.

Codziennie wylatuje z ula kilkanaście razy.

Zbiera kwiatowy pyłek.

Uff, to ciężka praca, której Stefcia... nie rozumie.

Po co się tak męczy?

- Nie chodzi o miód, choć wielu się tak wydaje - odpowiada jej królowa matka.

Zatem o co? Czy wiecie?

Za treścią historyjki "O pszczole , która myślała, że to źle być pszczołą" stoi Paulina Płatkowska.

Jeśli szukasz dla malucha książki, której lektura sprawi mu ogromną radość i zapewni fantastyczną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" chociażby opisywany tytuł "O pszczole , która myślała, że to źle być pszczołą". Krótka forma to świetny sposób na to, aby kilkuletnie dziecko zachowało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Książki dla dzieci w wieku 3-2 lat są bardzo pomocnym narzędziem wspierającym wzmożony rozwój małego człowieka w tym czasie.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i ułatwia rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Kontakt z książką działa korzystnie na rozwój intelektualny malucha. Rozwija logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Rozbudza w nich ciekawość świata.
  • Kontakt dzieci z kolorowymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie z maluchem stwarza mu doskonałą okazję do ćwiczenia i ćwiczenia umiejętności mówienia. Rozmowa z dorosłym o fabule pozytywnie wpływa na jego rozwój.
  • Czytanie to super zabawa dla dziecka i dorosłego! Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim więź.

Publikację wydano w twardej okładce. Dzięki takiemu wykonaniu książka zdecydowanie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jeśli po lekturze książki, dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy perypetii bohaterów tego cyklu, nie zastanawiaj się - sprawdź także kolejne książki z serii "Poduszkowce".

Jest to krótka publikacja - jej długość: 40 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

Publikacja O pszczole , która myślała, że to źle być pszczołą została udostępniona przez Wydawnictwo Literatura. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu szkrabowi, to sprawdź również pozostałe pozycje od tego wydawcy.