Memory. Odkryj świat Adamigo

Dołącz do gry w memory "Odkryj świat". Fascynująca propozycja od Adamigo to okazja do doskonałej zabawy z rodziną bądź przyjaciółmi. Gra memory "Odkryj świat" od Admingo to wspaniała propozycja dla wszystkich, którzy szukają ciekawej rozrywki z dala od ekranu komputera czy telefonu. Rozwijająca...
28,61 * 41,95 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 27,59 zł

Opis

Dołącz do gry w memory "Odkryj świat". Fascynująca propozycja od Adamigo to okazja do doskonałej zabawy z rodziną bądź przyjaciółmi. Gra memory "Odkryj świat" od Admingo to wspaniała propozycja dla wszystkich, którzy szukają ciekawej rozrywki z dala od ekranu komputera czy telefonu. Rozwijająca pamięć zabawa zapewnia przyjemną rywalizację w wesołej atmosferze. Zobacz, czy uda Ci się zostać mistrzem zapamiętywania obrazków, a przy okazji odbądź niesamowitą podróż dookoła świata. Gra "Odkryj świat" pozwala ćwiczyć koncentrację i spostrzegawczość, a przy tym daje okazję do spędzania czasu wraz z rodziną podczas miłej zabawy. Rozgrywka przenosi uczestników gry w niezwykłe miejsca na świecie, pozwalając podziwiać wspaniałe widoki: znane zabytki czy cuda natury. Dzięki przygodzie, której przeżycie umożliwia gra od Admingo, uczestnicy zabawy mogą poznawać rozmaite, warte uwagi miejsca z różnych zakątków świata.

"Odkryj świat" to dobrze opracowana gra, wyróżniająca się atrakcyjną warstwą wizualną. Gracze, którzy zdecydują się przystąpić do zabawy, odnajdą wewnątrz pudełka osiemdziesiąt sztuk twardych kafelków, składających się z czterdziestu par zdjęć, przedstawiających ciekawe zabytki i cuda natury. Odkrywaj świat razem z rodziną i baw się znakomicie podczas rywalizacji w memory. Gra przeznaczona jest dla osób powyżej trzeciego roku życia. W zabawie może uczestniczyć od dwóch do czterech graczy. Gra idealnie sprawdza się podczas weekendów spędzanych z rodziną.

Pobierz instrukcję

Szczegóły - Memory. Odkryj świat Adamigo

  • Rok wydania: 2023
  • Wiek od: 3
  • Minimalna ilość graczy: 2
  • Maksymalna ilość graczy: 4
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5902410007349
  • EAN: 5902410007349
  • Waga (g): 545.000

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>