Memory. Flagi Adamigo

Z pewnością każdy zna albo przynajmniej kojarzy grę typu memory. Jest to niezwykle łatwa w swoich zasadach gra, podczas której uczestnicy mają za zadanie znaleźć wśród losowo rozłożonych kartoników jak najwięcej par. W wersji Flagi Świata, jak sama nazwa wskazuje, gracze odkrywają obrazki...
28,61 * 43,20 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 27,28 zł

Opis

Z pewnością każdy zna albo przynajmniej kojarzy grę typu memory. Jest to niezwykle łatwa w swoich zasadach gra, podczas której uczestnicy mają za zadanie znaleźć wśród losowo rozłożonych kartoników jak najwięcej par. W wersji Flagi Świata, jak sama nazwa wskazuje, gracze odkrywają obrazki przedstawiające wiele różnych flag państwowych. Jeśli jest się rodzicem dziecka zainteresowanego geografią albo potrzebna jest szybka powtórka ze znajomości flag np. przed szkolnym testem, ta gra będzie idealnym rozwiązaniem. Co więcej, jest to także sposób, aby rodzinnie spędzić czas na zdrowej rywalizacji i być może zacieśnić przy okazji rodzinne więzy. A może także dorośli przypomną sobie, jak wygląda część flag?

Zaletą Memory jest to, że w kryzysie nudy istnieje możliwość grania w pojedynkę. Oczywiście taka opcja nie jest równie emocjonująca co wspólna gra, jednak pomoże spędzić przyjemnie czas, a jednocześnie utrwalić wiedzę. W opakowaniu znajduje się 80 kolorowych kartoników, co po dobraniu w pary daje nam aż 40 różnych flag. Najbardziej rozpoznawalne państwa to Francja, Niemcy, Japonia, Kanada czy Grecja. Przekonaj się sam w trakcie rozgrywki, o jakich flagach Tobie zdarza się zapomnieć. Gra Flagi Świata produkowana jest przez Adamigo, od którego pochodzą inne gry z serii Memory zawierające w sobie pierwiastek edukacyjny. Pozostałe zestawy skupiają się wokół ptaków, znaków drogowych i najbardziej rozpoznawalnych budowli i krajobrazów na świecie.

Pobierz instrukcję

Szczegóły - Memory. Flagi Adamigo

  • Rok wydania: 2024
  • Wiek od: 3
  • Minimalna ilość graczy: 2
  • Maksymalna ilość graczy: 4
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5902410007332
  • EAN: 5902410007332
  • Waga (g): 530.000000

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również