Gwiazdka! Nie przeszkadzać!

Antoś i Ania chcą włączyć się w świąteczne przygotowania, ale mimo najlepszych chęci, nie zawsze wszystko robią dobrze. Piernikowym aniołkom lukrują wąsy, na kominku wieszają brudne skarpety, zjadają cukierki zawieszone na choince... Ich starania obserwuje mysz, która obawia się, że przez takie...
23,72 * 39,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 23,04 zł

Opis

Antoś i Ania chcą włączyć się w świąteczne przygotowania, ale mimo najlepszych chęci, nie zawsze wszystko robią dobrze. Piernikowym aniołkom lukrują wąsy, na kominku wieszają brudne skarpety, zjadają cukierki zawieszone na choince... Ich starania obserwuje mysz, która obawia się, że przez takie wybryki bliźniaki nie dostaną prezentów od Mikołaja. Mysz stara się więc naprawić ich "błędy". Każdy przecież powinien otrzymać gwiazdkowy prezent...

Rymowana, urocza i bardzo zabawna świąteczna opowieść, idealna na czas Bożego Narodzenia.

Autorem tytułu "Gwiazdka! Nie przeszkadzać!" jest Barbara Supeł, Beata Żurawska.

"Gwiazdka! Nie przeszkadzać!" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej publikacji to gwarancja udanej zabawy. Krótka forma to mądry sposób na to, aby kilkuletnie dziecko zachowało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Pragnąc wspierać prawidłowy rozwój dzieci w wieku od 4 do 5 lat, warto czytać z nimi odpowiednie publikacje.

Czytanie książeczek ma same zalety i wspiera rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspiera zdolność kojarzenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów w prawdziwym życiu.
  • Poprzez lekturę rozbudza się w nich zainteresowanie światem. Ta książka z całą pewnością zmotywuje malucha do zadawania niekończących się pytań.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomogą im szerzej poznać historię i ją zrozumieć. Mogą być również świetnym narzędziem rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Czytanie razem z przedszkolakiem daje mu doskonałą okazję do ćwiczenia i trenowania umiejętności mówienia. Rozmowa z rodzicem na temat treści korzystnie wpływa na jego rozwój.
  • Czytanie to doskonała zabawa dla dziecka i rodzica! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

Książka ma twardą oprawę, która zapewnia jej dużo lepszą ochronę przed zagięciami, co sprawia, że znacznie większym wyzwaniem będzie ją zniszczyć.

Jest to bardzo krótka lektura - jej długość: 32 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

"Gwiazdka! Nie przeszkadzać!" opublikowało Wydawnictwo Zielona Sowa. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę malucha, to sprawdź też pozostałe tytuły tego wydawcy.