Jano i Wito. Zapach świąt (Książka z pachnącymi elementami)

W całym domu czuć już zbliżające się święta. Ale gdzie jest choinka? Nic nie jest tym, czym się wydaje, ale Jano i Wito razem z przyjaciółką Alą na pewno odnajdą zaginione drzewko. .embed-container { position: relative; padding-bottom: 56.25%; height: 0; overflow: hidden; max-width: 100%; }...
22,99 * 39,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 22,61 zł

Opis

W całym domu czuć już zbliżające się święta.
Ale gdzie jest choinka?

Nic nie jest tym, czym się wydaje, ale Jano i Wito razem z przyjaciółką Alą na pewno odnajdą zaginione drzewko.

Wiola Wołoszyn, Przemek Liput jest autorem książki "Jano i Wito. Zapach świąt (Książka z pachnącymi elementami)".

Przybliż kilkulatkowi cechy charakterystyczne wybranych świąt lub pór roku, prezentując mu książki z tej kategorii, np. "Jano i Wito. Zapach świąt (Książka z pachnącymi elementami)". Razem odkryjecie piękno każdej pory roku lub magii świąt.

Chcąc wspierać harmonijny rozwój maluchów w wieku od 3 do 7 lat, warto wręczać im odpowiednie publikacje.

Przedstawiamy 5 zalet czytania książek z dziećmi:

  • Kontakt z książkami ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny dziecka. Poprawia umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Pobudza w nich zainteresowanie światem.
  • Kontakt dzieci z wielobarwnymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Ponadto lektura książeczek wspomaga przedszkolaków w rozwijaniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie zdań ćwiczy aparat mowy i poszerza słownictwo.
  • Czytanie to super zabawa dla dziecka i opiekuna! Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim więź.

 

Opowieść ma twardą okładkę, która zapewnia jej lepszą ochronę przed zagięciami, dzięki czemu dużo ciężej jest ją zniszczyć.

Jeśli po ukończeniu książki, dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy losów bohaterów tego cyklu, nie czekaj i zamów także inne książki z cyklu "JANO I WITO".

Jest to stosunkowo krótka książka - ma 14 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

Pozycja "Jano i Wito. Zapach świąt (Książka z pachnącymi elementami)" została udostępniona przez Wydawnictwo MAMANIA. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu małemu człowiekowi, to zobacz też inne publikacje od tego wydawcy.

Szczegóły - Jano i Wito. Zapach świąt (Książka z pachnącymi elementami)

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>