Hop! Hop! Książę z bajki!

Zdecydujcie sami o dalszych losach bohaterek! Ta książka skrywa więcej niż jedną historię… Królewny Józefina i Róża mają dość siedzenia bezczynnie i czekania na księcia z bajki. Biorą sprawy w swoje ręce! Dzielnie eksplorują zamki, jaskinie i inne miejsca pełne nietoperzy, smoków, niedźwiedzi i...
30,26 * 46,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 29,31 zł

Opis

Zdecydujcie sami o dalszych losach bohaterek! Ta książka skrywa więcej niż jedną historię…

Królewny Józefina i Róża mają dość siedzenia bezczynnie i czekania na księcia z bajki. Biorą sprawy w swoje ręce! Dzielnie eksplorują zamki, jaskinie i inne miejsca pełne nietoperzy, smoków, niedźwiedzi i pajęczyn w poszukiwaniu księcia. Gdy zdaje się, że sukces jest już na wyciągnięcie ręki, królewny nieco tracą zapał. Czy uda im się osiągnąć cel? I czy na pewno jest nim znalezienie księcia z bajki?

Konstrukcja książki umożliwia dziecku decydowanie o dalszych przygodach bohaterek dzięki specjalnym zakładkom i ikonkom umieszczonym w tekście. Czytelnicy i czytelniczki aktywnie współtworzą historię, a to jeszcze większa frajda niż zwykle. Każda lektura to inne przygody!


Opinie o autorkach

Sylvie Misslin mieszka niedaleko Strasburga. Z wykształcenia jest logopedką, ale od dłuższego czasu zajmuje się pisaniem dla dzieci. Tworzy teksty do albumów, wymyśla historie dla najmłodszych, pisze książki edukacyjne i takie, które dzięki sprytnym zakładkom, można czytać wiele razy i na różne sposoby, odkrywając wciąż nowe przygody!

Amandine Piu urodziła się w pobliżu Lyonu. Po ukończeniu studiów z zakresu komunikacji wizualnej przeniosła się do Alzacji, do pracowni ilustracji w Haute École des Arts du Rhin w Strasburgu. Od tego czasu tworzy pełne humoru ilustracje do książek, albumów, prasy, gier planszowych, a także na plakaty i pocztówki..

Amandine Piu, Sylvie Misslin,Paulina Błaszczykiewicz jest autorem historii "Hop! Hop! Książę z bajki!".

Oryginalny tytuł oferowanej książki: Hou ! Hou ! Prince charmant.

"Hop! Hop! Książę z bajki!" to książka z kategorii kreatywnych i rozwijających publikacji dla dzieci. Tego typu tytuły zachęcają maluchy do różnorodnych działań twórczych. Ponadto uczą nowych umiejętności, trenują te już nabyte i pomagają odkrywać pasje. Coś pożytecznego i dobra zabawa w jednym!

Publikacje dla dzieci w wieku 5-7 lat są bardzo pomocnym narzędziem wspierającym intensywny rozwój malucha w tym czasie.

Czytanie książeczek ma same zalety i ułatwia rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija zdolność kojarzenia faktów i rozwiązywania problemów w prawdziwym życiu.
  • Rozbudza w nich zainteresowanie światem.
  • Oryginalne, kolorowe obrazki rozwijają wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie razem z dzieckiem daje mu dobrą okazję do ćwiczenia i rozwijania umiejętności mówienia. Rozmowa z dorosłym na temat treści pozytywnie wpływa na rozwój.
  • To super zabawa dla dziecka i dorosłego! Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim więź.

Opowieść ma twardą okładkę, która zapewnia jej lepszą ochronę przed zagięciami, dzięki temu znacznie ciężej będzie ją zniszczyć.

Tytuł to 1. wydanie w jęz. polskim. Pierwotnie publikacja była wydana w j. francuskim. Błaszczykiewicz Paulina odpowiada za przekład na polski.

Jest to dość krótka publikacja - jej długość: 44 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

Pozycja Hop! Hop! Książę z bajki! została opublikowana przez Wydawnictwo Kropka. Jeśli ta książeczka zaintryguje szkraba, to sprawdź także pozostałe publikacje tego wydawcy.