Kiedy nadchodzi smutek

Jak dziecko może poradzić sobie z trudnymi emocjami, które przeżywa? Jak pokazać mu, że ciężki dzień nie będzie trwał wiecznie, a największy nawet smutek kiedyś przeminie? Wspaniały debiut autorki i ilustratorki Evy Eland to książka pomagająca oswajać dzieci ze smutkiem, który czasem...
29,23 * 39,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 20,95 zł

Opis

Jak dziecko może poradzić sobie z trudnymi emocjami, które przeżywa? Jak pokazać mu, że ciężki dzień nie będzie trwał wiecznie, a największy nawet smutek kiedyś przeminie? Wspaniały debiut autorki i ilustratorki Evy Eland to książka pomagająca oswajać dzieci ze smutkiem, który czasem niespodziewanie pojawia się na progu.

Autorem historyjki "Kiedy nadchodzi smutek" jest Eva Eland.

Oryginalny tytuł omawianej publikacji: When Sadness Comes to Call.

Znasz malucha, który zadaje masę pytań? Zaspokój jego ciekawość, wręczając mu książki tłumaczące otaczający świat. Wiele odpowiedzi na pewno znajdzie z korzystając z Twojego wsparcia właśnie w tej publikacji. Każda strona jest pełna wiedzy, która rozbudzi ciekawość i rozwinie intelektualne horyzonty dziecka.

Książki dla dzieci w wieku 3-7 lat są niezwykle cennym narzędziem wspierającym intensywny rozwój małego człowieka w tym czasie.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspiera rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Wspomaga zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny małego człowieka.
  • Pobudza w nich zainteresowanie światem.
  • Ładne, kolorowe obrazki rozbudowują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie razem z maluchem stwarza mu świetną okazję do ćwiczenia i rozwijania umiejętności mówienia. Rozmawianie z rodzicem o bohaterach korzystnie wpływa na jego rozwój.
  • To super zabawa dla dziecka i rodzica! Spędzając wartościowo czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

Publikację wydano w twardej oprawie. Dzięki solidnemu wykonaniu lektura dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Książka to wydanie 1. w j. polskim. Pierwotnie pozycja została wydana w języku angielskim. Zofia Raczek odpowiada za przetłumaczenie na polski.

Jest to stosunkowo krótka książka - jej długość to 32 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Pozycja "Kiedy nadchodzi smutek" została udostępniona przez Wydawnictwo Mamania. Jeśli ta książeczka wciągnie dziecko, to wybierz również inne pozycje tego wydawcy.