Informatyka. Klasa 2. Zeszyt ćwiczeń

Aplikacja „Informatyka" do klasy 2, dostępna na płycie i stronie internetowej, gwarantuje najwyższy poziom nauczania oraz pełną realizację zapisów podstawy programowej. Zadania i filmy instruktażowe pomagają zdobyć wprawę w korzystaniu z podstawowych programów komputerowych (Paint, Word) i uczą...
23,90

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 22,90 zł

Opis

Aplikacja „Informatyka" do klasy 2, dostępna na płycie i stronie internetowej, gwarantuje najwyższy poziom nauczania oraz pełną realizację zapisów podstawy programowej. Zadania i filmy instruktażowe pomagają zdobyć wprawę w korzystaniu z podstawowych programów komputerowych (Paint, Word) i uczą rozwiązywania problemów. Liczne gry rozwijają kreatywne myślenie, wspierają pracę zespołową i pozwalają dobrze opanować podstawy programowania.

Informatyka:

  • Rozwija spostrzegawczość, szybkość i refleks, kształtując umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów za pomocą programów komputerowych.
  • Usprawnia wyobraźnię i myślenie skojarzeniowe oraz rozwija kompetencje społeczne, przydatne na każdym etapie edukacji i w życiu codziennym.
  • Ułatwia zrozumienie istotnych zagadnień informatycznych oraz uczy obsługi podstawowych programów komputerowych dzięki czytelnym i prostym (krok po kroku) opisom, które ilustrują liczne zdjęcia i zrzuty ekranowe.
  • Uczy programowania poprzez zabawę – gry zawarte na w aplikacji intuicyjnie rozwijają umiejętność kodowania, logicznego myślenia i dążenia do celu, kształtują cierpliwość i myślenie przyczynowo-skutkowe.
  • Aplikacja skorelowana z zeszytem ćwiczeń pozwala na samodzielną pracę dzięki poleceniom w formie tekstu czytanego przez lektora oraz różnorodnym feedbackom na każdym etapie gry i rozwiązywania zadania.
  • Uczy sprawnego i bezpiecznego posługiwania się komputerem, myszą i klawiaturą.

FAQ

Sprawdź sekcję FAQ

Kto napisał "Informatyka. Klasa 2. Zeszyt ćwiczeń"?
Za treść podręcznika odpowiada Michał Kęska.
Jest autorem paru podręczników szkolnych, jednak są one bardzo wartościowe. Autorzy podręczników szkolnych mają zaawansowane stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko do dwóch materiałów szkolnych, skupiając się bardziej na poznawaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może na przykład z konieczności zaangażowania w proces zbierania treści. Nie u każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia, a także wiedzy, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.
 
Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
Publikacja "Informatyka. Klasa 2. Zeszyt ćwiczeń" została wydana przez Wydawnictwo Nowa Era.

 
Jak zweryfikować, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
By zwiększyć prawdopodobieństwo udanych zakupów książek do szkoły:
1. Sprawdź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autorów, wydawnictwa.
3. Sprawdź, czy wymienione powyżej informacje znajdują się na karcie opisywanego produktu.

 
O wydawnictwie opisywanego podręcznika szkolnego:
Nowa Era to wydawnictwo edukacyjne, które wyróżnia się na tle konkurencji dzięki swojemu nowatorskiemu i holistycznemu podejściu do edukacji. Kładąc nacisk na nowoczesne metody pracy z dziećmi w wieku szkolnym, zdobyło zaufaniewiększości edukatorów i placówek oświatowych w całej Polsce.
 
Ile stron zawiera ta pozycja?
56 to długość książki "Informatyka. Klasa 2. Zeszyt ćwiczeń".
Jest wypełniona treścią edukacyjną podkreśloną graficznie. Zawiera ważne, starannie dobrane materiały, które utrwalają wiedzę z danego przedmiotu.

 
W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Nie zapomnij o odpowiednich zeszytach. Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych zapotrzebowań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu przedmiotami, które cieszą jego oko, np. piórnik z ulubionym bohaterem czy plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę raźniej. Sprawdź, jakie przybory i inne artykuły do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że na pewno znajdziesz coś interesującego.

 
Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony u Was podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można dokonac zwrotu produktu, dowiesz się tutaj.

 

Szczegóły - Informatyka. Klasa 2. Zeszyt ćwiczeń

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>