Ivar zaprzyjaźnia się z tyranozaurem

Kraina Dinozaurów to pudełko, w którym mieszkają dinozaury Ivara. Ivar jest mistrzem świata, jeśli chodzi o dinozaury. Ma ich bardzo dużo i nazwy wszystkich zna na pamięć. Wieczorami, kiedy tata Ivara już śpi, dinozaury ożywają. Dzisiaj wieczorem jest trochę strasznie, bo Ivar spotyka tyranozaura....
23,48 * 34,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 23,01 zł

Opis

Kraina Dinozaurów to pudełko, w którym mieszkają dinozaury Ivara. Ivar jest mistrzem świata, jeśli chodzi o dinozaury. Ma ich bardzo dużo i nazwy wszystkich zna na pamięć. Wieczorami, kiedy tata Ivara już śpi, dinozaury ożywają.

Dzisiaj wieczorem jest trochę strasznie, bo Ivar spotyka tyranozaura. Ivar wie o nich bardzo dużo. Na przykład, że są ogromne i mają mnóstwo ostrych kłów, którymi zabijają swoją zdobycz. Na szczęście ten tyranozaur jest najedzony i bardzo chętny do zabawy.

Kraina dinozaurów Ivara to pełne ciepła przygody, które wypełnione są ciekawostkami o życiu dinozaurów.

Wspaniała książka dla wszystkich fanów dinozaurów, a jest ich przecież bardzo wielu!
 

Lisa Bjarb, Emma Gothner, Iwona Jędrzejewska jest autorem historii "Ivar zaprzyjaźnia się z tyranozaurem".

W oryginale publikacja jest zatytułowana: Ivar träffar en Tyrannosaurus.

"Ivar zaprzyjaźnia się z tyranozaurem" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej książeczki to gwarancja udanej zabawy. Krótka forma to dobry sposób na to, aby kilkuletnie dziecko zachowało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Książeczki dla dzieci w wieku 8-11 lat są bardzo przydatnym narzędziem wspierającym intensywny rozwój malucha w tym czasie.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i przyspiesza rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspomaga zdolność kojarzenia faktów i rozwiązywania problemów w prawdziwym życiu.
  • Pobudza w nich ciekawość świata.
  • Kontakt dzieci z barwnymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie jest także cudownym sposobem rozwijania zdolności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to super zabawa dla dziecka i opiekuna. Spędzając wartościowo czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

Opowieść wydano w twardej okładce. Dzięki dobrej jakości wykonaniu książka znacznie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Ta pozycja to 2. wydanie w j. polskim. Pierwotnie publikacja była napisana w j. szwedzkim. Za przekład publikacji na polski odpowiada Jędrzejewska Iwona

Jest to krótka lektura - ma 28 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

Publikacja Ivar zaprzyjaźnia się z tyranozaurem została udostępniona przez Wydawnictwo Czarna Owca. Jeśli ta książeczka wciągnie malucha, to sprawdź także inne publikacje od tego wydawcy.