Ja i moje mikroby. Akademia Mądrego Dziecka. Chcę wiedzieć

Twoje ciało nie należy tylko do ciebie! Jesteś domem dla milionów mikrobów. Twoi lokatorzy to stworzonka tak maleńkie, że widać je tylko pod mikroskopem. Bez nich, nie przetrwalibyśmy długo. Dlaczego są dla nas tak ważne? Jak dbać o te dobre mikroby i wystrzegać się złych? Poznaj wirusy, grzyby,...
25,25 * 36,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 24,35 zł

Opis

Twoje ciało nie należy tylko do ciebie! Jesteś domem dla milionów mikrobów. Twoi lokatorzy to stworzonka tak maleńkie, że widać je tylko pod mikroskopem. Bez nich, nie przetrwalibyśmy długo. Dlaczego są dla nas tak ważne? Jak dbać o te dobre mikroby i wystrzegać się złych? Poznaj wirusy, grzyby, bakterie i inne stworzonka, z którymi dzielisz ciało.

Za treścią historyjki "Ja i moje mikroby. Akademia Mądrego Dziecka. Chcę wiedzieć" stoi Philip Bunting.

W oryginale książka jest zatytułowana: Me, microbes AND I.

Znasz malucha, który zadaje dużo pytań? Zaspokój jego ciekawość, wręczając mu książki wyjaśniające otaczający świat. Wiele odpowiedzi na pewno znajdzie z korzystając z Twojego wsparcia właśnie w tej publikacji. Każda strona jest pełna wiedzy, która rozbudzi ciekawość i rozwinie intelektualne horyzonty dziecka.

Pragnąc wspierać harmonijny rozwój maluchów w wieku od 3 do 7 lat, warto czytać z nimi odpowiednie książeczki.

Przedstawiamy 5 zalet czytania książeczek z dziećmi:

  • Kontakt z książkami działa korzystnie na rozwój intelektualny dziecka. Poprawia logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Dzięki lekturze rozwija się u nich ciekawość świata. Ta książka z całą pewnością zmotywuje malucha do zadawania niezliczonych pytań.
  • Obrazy uzupełniające treść pomogą im poznać historię i ją zrozumieć. Są również doskonałym narzędziem rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Czytanie z dzieckiem daje mu świetną okazję do ćwiczenia i rozwijania zdolności mówienia. Rozmawianie z dorosłym o bohaterach korzystnie wpływa na jego rozwój.
  • To wspaniała rozrywka dla dziecka i dorosłego! Spędzając wartościowo czas ze szkrabem, budujesz z nim więź.

 

Publikację wydano w twardej okładce. Dzięki dobremu jakościowo wykonaniu książka dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jeśli po przeczytaniu książki, dziecko będzie chciało poznać więcej przygód bohaterów tego cyklu, nie czekaj i sprawdź również kolejne bajki z cyklu "Akademia Mądrego Dziecka. Chcę wiedzieć".

Ten egzemplarz to 1. wydanie w j. polskim. Oryginalnie pozycja została napisana w języku angielskim. Za przekład pozycji na polski odpowiada Zarębska Anna

Jest to bardzo krótka lektura - ma 32 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

"Ja i moje mikroby. Akademia Mądrego Dziecka. Chcę wiedzieć" opublikowało Wydawnictwo HarperKids. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu szkrabowi, to wybierz też inne pozycje od tego wydawcy.

Szczegóły - Ja i moje mikroby. Akademia Mądrego Dziecka. Chcę wiedzieć

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>