Jak dbać o ząbki czyli nie boję się pana dentysty

  • 9788366382855
  • 1 dzień + czas dostawy
Książka edukacyjna, bajka dla dzieci, którą masz przed sobą, została napisana z myślą o ciekawych świata i kochających przygody maluchach. Jej autor Lech Tkaczyk zgodnie ze sprawdzoną zasadą nauka poprzez zabawę, w nowatorski i ciekawy sposób zapoznaje dzieci z zawodem DENTYSTY w serii książeczek...

17.95 zł

-8%

19.51 zł

Dodaj do schowka

Opis

Książka edukacyjna, bajka dla dzieci, którą masz przed sobą, została napisana z myślą o ciekawych świata i kochających przygody maluchach. Jej autor Lech Tkaczyk zgodnie ze sprawdzoną zasadą nauka poprzez zabawę, w nowatorski i ciekawy sposób zapoznaje dzieci z zawodem DENTYSTY w serii książeczek Poznajemy zawody. Wykorzystując wierszowaną formę opowieści, przystępnie tłumaczy, czym charakteryzuje się ten zawód.
Lech Tkaczyk absolwent Wydziału Technologii Żywności AR we Wrocławiu i Międzynarodowych Studiów Doktoranckich na AE we Wrocławiu. Autor bajek dla dzieci: edukacyjnych (np. Jak Pan Alfabet do przedszkola maszerował, Kominiarz), moralizatorskich z serii Gdyby zwierzęta umiały mówić (np. O mądrym jeżyku i chytrym lisie, O pracowitym osiołku i królu lwie), scenariuszy teatralnych, słuchowisk edukacyjnych, bajek słowno-muzycznych, piosenek dla dzieci. W swoim dorobku ma również tomiki poetyckie (Moja miłość niczyja, Anioły Codziennej Troski, Ciemna strona miłości, Zagubiony anioł), a także widowiska teatralne i plenerowe, piosenki dla dorosłych (poetyckie, kabaretowe, polityczne, kolędy itp.). Autor książek z dziedziny żywienia oraz komunikowania niewerbalnego.
Gdyby zwierzęta umiały mówić jest niezwykłą serią wydawnictwa stworzoną z myślą o najmłodszych czytelnikach. Astrum. Każda bajka w magiczny sposób opowiada o burzliwych przygodach najlepszych przyjaciół małego człowieka zwierząt. Autor książeczek, słuchowisk, audiobooków i komiksów, Lech Tkaczyk wykorzystał jedną z najbardziej przyjemnych dla dzieci figur stylistycznych personifikację. Nadanie zwierzętom ludzkiego głosu sprzyja pozytywnej stymulacji dziecięcej wyobraźni. Bajeczki pisane są wierszem, dzięki czemu zajmują uwagę nawet najbardziej aktywnego malucha. Każda historia zakończona jest zabawną puentą, która w delikatny sposób pomaga najmłodszym zrozumieć te bardzo ludzkie zachowania zwierząt. Autor uczy dzieci jak dobierać przyjaciół, czym grozi oszustwo i kradzież, jakie korzyści daje praca. Moralizatorski charakter bajeczek sprawia, że czytanie i słuchanie staje się nie tylko przyjemnym poznawaniem nowych słów, ale także najwcześniejszą formą nauki życia w społeczeństwie, rozróżniania dobra i zła, a także cech charakteru. Na serię tę składają się książeczki i słuchowiska: O mądrym jeżyku i chytrym lisie, O pracowitym osiołku i królu lwie, O Zającu Szybkim i Jeżu Kuśnierzu, O podstępnym kocie Miau-Miau i uczciwym psie Hau-Hau, Ptasia wojna, Raczek i przyjaciele, Jak kaczka dzieci kąpała i wiele innych.
Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi książeczkami edukacyjnymi!

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Jak dbać o ząbki czyli nie boję się pana dentysty

  • Autor: Lech Tkaczyk
  • Wydawnictwo Astrum
  • Oprawa: Miękka
  • Rok wydania: 2020
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788366382855
  • ISBN: 9788366382855
  • EAN: 9788366382855